Резултати од барањето

 1. M

  Фан Клуб: Барселона

  Скинат мускул на лева нога. Едни викаат месец дена други викаат и повеќе.
 2. M

  Фан Клуб: Барселона

  Поголем срам од ова вчера немало... значи ни 8:2 од Баерн не беа толкав срам како ова. Не зборам за резултатот туку како можеа "навивачите" да си ги продадат картите е срамота значи домот си го продадоа човече. најголемата поддршка требаше да бидат они и се ке беше поинаку.
 3. M

  Војната на патиштата

  Еднаш еден полицаец убаво ми објасни и беше вака: Ти чим управуваш моторно возило (со валидна возачка дозвола) секогаш имаш поголема одговорност и поголема вина пешакот. Зошто ти кога си зимал возачка си приложил и свидетелство и имаш лична карта и имаш 18 години и имаш деловна способност а од...
 4. M

  Криминалци и криминални групи во МК

  Лоша глума имаш братче....
 5. M

  Криминалци и криминални групи во МК

  Тогаш си неписмен и незнаеш како се пишуваат државите што ги наброја.. :)
 6. M

  Фан Клуб: Вардар

  Да имаше реванш немаше да има пенали...
 7. M

  Коронавирус (COVID-19) - Општа дискусија

  Сеуште е рано да се каже... мое мислење е дека е така и баш ради тоа ке воведат рестрикции да не се прошири за да може ова лудило да продолжи и стравот да биде поголем и контролата уште поголема. (многу теории на заговор има во моево мислење и многу песимистички делува) :)
 8. M

  Коронавирус (COVID-19) - Општа дискусија

  Епа зашто паника ако нема информации?? Или треба да се здрмаат берзите, криптовалутите и економиите за да може појако да се влезе после? Ако е за тоа досега имаше еден куп соеви што поминаа и никој ништо не превзеде и сеа наеднаш како се загрижени ова е 13 сој според грчката азбука ако не се...
 9. M

  Коронавирус (COVID-19) - Општа дискусија

  Како да им дојде преку глава гледаш Швајцарците ги подржуваат мерките и си се изјасниле дека не се неуставни. Немој некој да разбере дека кај нас е супер дека одма ке ни наметнат било каква мерка може ке измислат и нов сој само да напакостат.
 10. M

  Коронавирус (COVID-19) - Општа дискусија

  И јас не сваќам зашто толку паника има за баш овој сој кога симптомите се главоболка и омалаксаност. Буквално сите збудалеа и граници се затвараат и нови вакцини се препорачуваат ко да се враќаме назад само а уствари никој незнае зошто... Која е причината? (освен нели дека ова треба да трае и трае)
 11. M

  Коронавирус (COVID-19) - Општа дискусија

  Ova e mozna varianta ama ke ima lugje na koi ne moze da im se pruzi pomos posto ne se dovolni zdravstvenite kapaciteti. Lugje koi bi mozele da se spasat ke umrat. Znaci ne deka ne se moze samo da se znaat posledicite. Види мора некако да се оди кон тоа да се заврши побрзо зошто наскоро нема...
 12. M

  Коронавирус (COVID-19) - Општа дискусија

  Се вакцинираше кој сака дадена е шанса на сите барем кај нас, пушти се најнормално и нека се створи имунитет нели вакциниран + прележан е најдобро и готово ке се заборави се. А не вака само ке расте богатството кај најбогатите а ке осиромашуваат дополнително сиромашните. Мислам дека е јасно...
 13. M

  Автобуска несреќа во Бугарија

  Не добиваш туку заработуваш и си ги сработуваш тие пари како вработен, никој а поготово "Вие газдите" не ги давате на никого така на лепе очи.( Бруто плата е цената на трудот што ја плаќа работодавецот за извршена работа) Ако ти е тешко во тој бизнис продај автобусите и земи сади пиперки или...
 14. M

  Криминалци и криминални групи во МК

  И мене ме интересира истото... се мислам само како ли им текнуваат работиве на луѓево... као оп ајде јас сум шеф и еве 4000 евра ...
 15. M

  Фан Клуб: Барселона

  https://www.sport.es/en/news/barca/xavi-hernandez-reaches-a-deal-with-barcelona-12450861
 16. M

  Коронавирус (COVID-19) - Општа дискусија

  31%
 17. M

  Слобода и протест против фашистичките ковид мерки. Стоп за присилна вакцинација и дискриминација

  @Boom tv хахахахххах кој ви ги пишува реченициве бе?? мнпгу сте влезени во филм па уште СЛОБОДА со големи букви хаххахаххахаха, а и добар аргумент цел свет протестира зошто не и ние хаххахахахаххахаха... (патем да не бидам погрешно разбран и јас сум против присилна вакцинација и мешање на...
 18. M

  Криминалци и криминални групи во МК

  Да бе стварно во право беше ејјј... алал да ти е човече...
 19. M

  Фан Клуб: Барселона

  Јас баш мислам обратно дека овој е супер преоден рок на Барса (освен Меси нормално) па вака се прави рез во клубот а не како лани ги дадоа Суарез, Ракитич и Видал или претходно и мислеа завршена работа вака почни од ново и готово. Едино замерувам за Роберто, Пјанич, Умтити и Кутињо што не ги...
 20. M

  Коронавирус (COVID-19) - Општа дискусија

  Што друго ти би можел да кажеш освен батали кога дојде моментот контрааргумент да дадеш .... трт милојко, ве снемува. Другпат неподготвен не дигај рака петочки. Па уште лаже дека невакцинираните се мешале и се делеле. Па па па. 1627647636 На што неподготвен? Нивото на комуникација ти е на...
На врв Bottom