Резултати од барањето

 1. К

  Фан клуб: Милан

  Какво дегенериче старо е алал да му е. Ако не ги помеша и на Барбара да и го извади по грешка - еве на :icon_lol:
 2. К

  Политички случувања во Македонија - Генерална дискусија

  Патријархот Порфириј упати Томос за афтокефалност во Вселенската патријаршија елегантно решено.
 3. К

  Serie A 2021/2022

  Чисто процедурално, ова што го држат Киву и Матераци не е воопшто навредливо и омаловажувачки. Само му кажува на Амброзини дека во гзот на Интер има место за уште трофеи, откако овој, три години претходно мафташе со банерче на кое пишуваше дека можат титулата во гз да си ја стават. Нема везе...
 4. К

  Serie A 2021/2022

  стварно haha
 5. К

  Пресвртница за Украина

  Тешко беше, ама те дешифрирав некако. Ти си западно-ориентиран алтантист, чувар на западните вредности во државава. Мала заебанција во ова е што тој слот е пополнет од страна на љунгите од кои мора да побараш дозвола за да постоиш, ама не е тоа страшно. Со доволно аутосугестија се пребродува и...
 6. К

  Serie A 2021/2022

  Не знаевме, така испадна. Извини стварно.
 7. К

  Пресвртница за Украина

  Не знам како да ти објаснам, ама ти сеуште си под цврста рака, само што цврстата рака е на господинот Артн Груби кој ве дига на клоци и шамари по владината зграда и кабинети и не ви дава ни да се исплачете. Он е лицето на западот во Македонија, не сте вие, вие сте само статисти и боксерски...
 8. К

  Фан клуб: Милан

  Не упаѓај во дневен ред, бате Сале сите ќе ги опфати, никој нема да е запоставен во алманахот негов.
 9. К

  Политиките на Бугарија кон Македонија

  И тоа овој им е од поумерените таму. Неколку пати има барано безусловно да се симне ветото, ама сепак, Блгарин :D
 10. К

  Фан клуб: Милан

  Така е. А другите (меѓу кои предничев ја) што ширевме дефетизам и недоверба, време е да си ги изедеме говната што ги серевме со анализите и предвидувањата. Мора да се признае, докторски изработено од Малдини до последно евро.
 11. К

  Фан клуб: Милан

  Сашко им дели Благодарници еден по еден :cool:
 12. К

  Фан клуб: Милан

  Без многу образложување, мислам дека неговото вметнување во стартниот тим последниве неколку кола ја донесе титулата. Тивок херој, срце ќе ми се искине ако го дадат.
 13. К

  Фан клуб: Милан

  А поздрав и до замената на Кејлор Навас. :icon_lol:
 14. К

  Фан клуб: Милан

  Комплет коса на глава имав последниот пат кога беа шампиони.
 15. К

  Serie A 2021/2022

  све ќе беше поинаку ако се свиреше фаул над Песина.
 16. К

  Фан клуб: Милан

  Овој Сингер ме вознемирува кога го гледам
 17. К

  Serie A 2021/2022

  ни олесна, не беше мала закана кога кажа дека оди да е пак шампион парталот :icon_lol:
 18. К

  Serie A 2021/2022

  мммм фудбалерот на месец ноември :ljubove:
 19. К

  Фан клуб: Милан

  Кутија цигари сотрев од сабајле. Рак ќе фатам, налет фудбалов.
 20. К

  The Sopranos

На врв Bottom