Резултати од барањето

 1. Q

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Нека му дадат на чоекот 100% поддршка без суфлирање и наметнување мислења и избор на играчи и трансфери, нека си направи екипа како што сака, балериниве и канцерот да се исчисти и да игра фудбал. ДА ИГРА ФУДБАЛ, ДА ПОКАЖАТ МАДИЊА И ЖАР ВО ИГРАТА па и нека не фатат лига на шампиони. Да се...
 2. Q

  Како си ги замислувате членовите на форумов?

  Ставре да ти го навре. Кој Ставро сонуваш, се викам Златко и прими го слатко сеа.
 3. Q

  Како си ги замислувате членовите на форумов?

  И после му го пуши на тетката.
 4. Q

  Мистериозно исчезнување на хрватски државјанин во Белград

  Кажи нешто појче, ме заинтригира
 5. Q

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Се во ред то да гледаме во туѓиот двор демек има и полошо... ама ако гледаме и од друга перспектива има и подобро од нашето!
 6. Q

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Ако немаат амбиции за титула, не знам до кога би траела оваа еуфорија дека сме прејак клуб итн, веќе со години сме летаргични и лузери. Кој стаса и влезе ни кладе по 3-4-5-6 гола. :D
 7. Q

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Брзински нека си состави екипа и нека ја воигра па да видиме дали че бидни нешто. Лигата има стварно два босој шо се во топ форма и многу тешко губат (Сити и Ливерпул), се надевам че играат со 125% од своите можности во Јунајтед. :)
 8. Q

  Serie A 2021/2022

  Глумење лудило сеа, честита титула бе
 9. Q

  Serie A 2021/2022

  Мотивацијата за Болоња и леукемијата на кутриот им тренер да кажиш нешто конструктивно?!
 10. Q

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Далот му е во план пошто е така наредено од горе. Да не се лажеме кога обични смртници преку екран можат да приметат непотизам, шо останува за професионален тренер и менаџер..
 11. Q

  Serie A 2021/2022

  Ништо ко така фторо полувреме нема да гледам чим се знај дека е двојка, не е интересно.
 12. Q

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Ако и овој тренер има врзани раце тури му куро на тимов само ај уште една сезона да се понадеваме. Сета препознатливост на клубот е изгубена, комерцијала клуб е напраен измислена збирштина на балерини и кловнови, се надевам че се промени.
 13. Q

  Филмови, режисери, актери: Генерална дискусија

  Стомачнине ко пластифицирани да му се.
 14. Q

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Не знам шо зборови да изберам да ги доловам овие лишки шо успеаа да имаат олку малку поени! Срам и арам да му е. Во знак на солидарност би требало да речат овој месец не мора плата да земиме и онака ништо значително не постигнавме. А експертите од газди нека им вратат дел од парите на тие шо...
 15. Q

  Криминалци и криминални групи во МК

  Брат јас да те видам во живо че видам дали вредиш пет пари или не,остај ти затворо таму. Че прочитаат деца овде че му се напрај филм.
 16. Q

  Криминалци и криминални групи во МК

  Шо трескаш глупости, животно школо е.. -_- Почнувате да се губите.
 17. Q

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Брат не знам колку е вистина ама Лингард лингуро пред утакмицамислам Челзи беше решил да не игра и му рекол на тренерот да не го клава пошо не му се играло. На шо личи то бе? Абе че му ебам то фацата ко шапкла за кнауф редење, да му ебам се неталентирано по дома. Ме нервира жими се ом да се...
 18. Q

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Едно време низ интернетов се зборуваше страшен проект иаме, се глеаше менталитетот на балерини уште одма само ај.. да ти ебам екипата каде шо земаат тренер само да тренира то шо му се сервира од професионално неписмени луѓе кои одлучуваат шо да се купи, а шо не. :) Немам многу надежи дека ќе...
 19. Q

  Premier League - Season 2021/22

  За Јунајтед сум ама мило ми е шо излегува на виделина овој непотизам и резил шо го прикажуваат целиот клуб како целина, ебаму пичето во газо да му го ебам, жилата да му ја откинам и после билијарто топки да му влегуваат по 10тина за да му е таман.
На врв Bottom