Резултати од барањето

 1. Resistencia

  Фан Клуб: Вардар

  1-2
 2. Resistencia

  Фан Клуб: Вардар

  Идеално време за голови од слободен удар, или од неки корнер. Него не е проблем воска 2-0 губат денеска, него вардар да не испадне на крај дождот им сметало за резултат во Дебар.
 3. Resistencia

  Фан Клуб: Вардар

  Воска напаѓа а силекс на контри, играат за вас само пазите во дебар.
 4. Resistencia

  Фан Клуб: Вардар

  Не се секирајте 2-0 Силекс
 5. Resistencia

  Фан Клуб: Вардар

  Онда ќе чекате да дојдат на власт дпмне, секогаш имате алиби, кога сте играле вие за силекс? се живо и диво пцуете по синго и сега плачите зашто би играле за воска, такво време е.
 6. Resistencia

  Македонско фудбалско првенство 2020/2021

  И јас така мислам, еве вардар тешко да обезбеди бараж па може комотно да игра на место шкендија. 1652229424 И плус вардар во прва лига.
 7. Resistencia

  Навивачки групи во Македонија!

  Ни вардар не поминал вака во тетово. Мислиш АЈДЕ СЛОГА hama karin а не воска, не тропај глупости кога не си бил во стадион.
 8. Resistencia

  Навивачки групи во Македонија!

  Како само заврши натпреварот јас незнам, кој револт и пречекање за шампионот во тетово. Добро е бар спасија жива глава.
 9. Resistencia

  Навивачки групи во Македонија!

  Жешко е во тетово
 10. Resistencia

  Фан Клуб: Вардар

  Па затоа они диктираа темпо од почеток се до крај каде освен финале на купот којзнае колку лапнале пари од вас денеска.
 11. Resistencia

  Навивачки групи во Македонија!

  И јас мислам така, но колку е сигурно да нема инциденти пред и после натпреварот, вината нормално ќе биде на страната на домаќинот. Вие лесно може да си купите карти на поголем број пред вратите на стадионот па да навивате, не е тешко, ете до канцелариите на шкендија бевте да најавите земјотрес.
 12. Resistencia

  Навивачки групи во Македонија!

  Не се глупи да јадат казни, видовме во првиот натпревар како беше, сигурно ќе биде доста интересно во тетово на 8 мај. Се очекува рекорд по број на публика за оваа сезона.
 13. Resistencia

  Навивачки групи во Македонија!

  Шверцери најачи сте најачи
 14. Resistencia

  Најдобри навивачки слики

  SALERNITANA - Fiorentina
 15. Resistencia

  Фан Клуб: Вардар

  Bitno se nadevavte i vie, fanaticno bodrenje od vojvodi deneska, bravo.
 16. Resistencia

  Македонска Втора Лига 2020/2021

  6 komadi sred tetovo :pos:
 17. Resistencia

  НБА сезона 2021/22

  EMBIID MVP :uzi:
 18. Resistencia

  Навивачки групи во Македонија!

  Kastriotet Gostivar 2-1 Vardar
На врв Bottom