Резултати од барањето

 1. AudiR8

  Почнување фудбал на 20 години со цел да играш профи?

  Во друштво секоја вечер последнава недела ја муабетиме темава ама никако да се објасниме. Еден од друштво упорно тврди дека не е касно 20 години за да почнеш да тренираш фудбал со цел некој ден да играш професионално и да живееш од тоа, а сите други го делиме мислењето дека на 20 години е...
 2. AudiR8

  Apple iPhone SE

  Излезен пред неколку часа, новиот iPhone SE го има дизајнот на 5S кој што од поголемиот дел на корисниците се смета за најдобриот дизајн на iPhone, во комбинација со внатрешноста на iPhone 6S. Мало ама јако :D И со излегувањето на SE официјално производството на 5S е прекинато.
 3. AudiR8

  Најдобар footwork во UFC

  Според вас кој има најдобар footwork во UFC? Јас не можам да се одлучам меѓу Demetrious Johnson и Dominick Cruz.
 4. AudiR8

  Factory Unlock за HTC Desire X

  Знае некој како можам да го отклучам телефонов без да го давам во мобилари?
 5. AudiR8

  iPhone 6 KOREA

  Читам биле 100% исти како оригиналот, 2.4 GHz четири јадрен процесор, реални 8 мегапиксели камера, сите додатоци со кутија. Ги ценат 8.000 денари. Имам искуство со корејска S4ка која не беше којзнае што но со оглед дека е реплика беше сосема солидна. Кажете што мислите конкретно за овој телефон...
 6. AudiR8

  Кик Бокс или ММА клубови во Скопје

  Здраво. Ме интересира каде има ММА или кик бокс клубови во Скопје, ако сте тренирале некаде препорачајте ми некој, или пак ако сте слушнале за некој пак пишете :D
 7. AudiR8

  Телефон без пρедна κамеρа

  Да не е постаρ од 2013, освен LG L сеρијата. Пρепоρачајте неκој.
 8. AudiR8

  LG L4 II

  Здρаво. Ај κажете нешто повеќе оκолу телефончето, дали сте задоволни (тие што го имате) и дали има неκои поголеми маани или пρоблеми?
 9. AudiR8

  Да сменам телефон

  Здраво, имам iPhone 4s 64gb neverlock во одлична состојба и размислувам за продажба на телефонов ама незнам што да купам. Ај ако може пишете некој добар телефон до 15,000ден.
На врв Bottom