Резултати од барањето

 1. isoffProd

  Pokémon GO

  Фала за линкот! Јас ја симнав втората верзија, функционира супер
 2. isoffProd

  Counter-Strike: Global Offensive

  океј ај chill, ме мрзи да читам препукувања Дај види како ти иде со тоа Multicore render enabled или disabled, зависи како ти било претходно исто и шо ти се другите сеттингс? Немој сеа да испадне се си лупнал на high па се чудиш што е ја јес да играм на 1080, али сеттингсот не ми се на...
 3. isoffProd

  Counter-Strike: Global Offensive

  Ако не ти иде над тој фрејмрејт види да не ти е фикснато на 300фпс или нешто у секој случај нема везе, топ си е тоа, над 300фпс би идело ако си у main menu..
 4. isoffProd

  HearthStone

  :lolzz: леле ама си ме изнасмеал хахахах
 5. isoffProd

  Xbox360 гејмери

  Па претпоставувам за мембершип дека збореше, тоа мислев :)
 6. isoffProd

  Xbox360 гејмери

  Секако дека постои шанса за да те банираат ако не си внимателен и праиш апдејтс на чипот или што и да требаше, појма немам искрено :D ја го користам оригинал, апликациите можеш и без XBL членство (сега, порано неможеше, барем за некои ко јутјуб требаше да имаш мембершип) а еве и да се надеваме...
 7. isoffProd

  Steam: Официјална дискусија

  (y) (y) имав среќа на giveaway одлична :D
 8. isoffProd

  Steam: Официјална дискусија

  На некои не им се појавуваше ништо кога ќе напишеа search и кога ќе стиснеа enter, па баравме низ реддитот и најдовме низ коментарите дека да го напишеш search би функционирало на повеќето (или можеби било која) страни на игри, ама keyword-от е за тој беџ/игра само :D Проба едно другарче на...
 9. isoffProd

  Steam: Официјална дискусија

  И секако... :D https://www.reddit.com/r/steamsaledetectives/comments/3z0m80/something_i_noticed_about_the_red_herring/
 10. isoffProd

  Steam: Официјална дискусија

  Ѕирни тука Го гледам тој предлог со DEP нештото на повеќе места, можеш да пробаш тоа :)
 11. isoffProd

  Counter-Strike: Global Offensive

  "Drops are timed, and they reset weekly. There is actually a site that counts down the reset if you Google it, believe it is every Thursday." More info
 12. isoffProd

  Steam: Официјална дискусија

  аха, сеа прочитав тоа, ја го стаив ама не знам дали поминаа 7 дена од тогаш :D
 13. isoffProd

  Steam: Официјална дискусија

  Остај тоа, а трејдот шо ти го пратив гледам таму "on hold for xx hours" ко демек нешто превентивно праат.. за малку ќе стиснев cancel за да не те замарам, ама прочитав дека после ќе ме блокираат цела недела за трејд.. GGWP :D
 14. isoffProd

  Steam: Официјална дискусија

  баш пишуваа да не се тргаат информациите и такви ствари, ама океј :D помина сега, немало инциденти колку што гледам :D
 15. isoffProd

  Steam: Официјална дискусија

  Live thread за инфо, не се препукувајте :D https://www.reddit.com/live/w58a3nf9yi53
 16. isoffProd

  HearthStone

  Малку време да се вложи и се ќе биде океј :) Јас прекинав да играм, ама дур играв си го купив цел Наксрамас, и скоро цел Блекрок а динар неам дадено. Дури ни Арена не играв, само од дејлис ги имам купено :) а ако играш Арена и малку повеќе искуство да стекнеш уште полесно и побрзо ќе собереш...
 17. isoffProd

  Counter-Strike: Global Offensive

  Да, ако вложиш време малце :D
 18. isoffProd

  Steam: Официјална дискусија

  Читам нешто по форуми, неколку пати по ред солуција на луѓе им е да се преинсталира windows.. Некој рандом имаше напишано дека го отворил пц-то и го извадил хард дискот па го ставил од ново... не знам тоа, не би правела јас :D А имаа доста напишано дека само формат не им помогнало, туку фул...
 19. isoffProd

  Steam: Официјална дискусија

  Ако можеш земи си ја АРК, понова е и гледам многу ја играат, башка ти е пун свет со диносауруси :D Ако имаш со кого да играш, ич не не прашуј нас уствари, види што највише играат друштвото и оди по тоа, и тетрис да е така е најзабавно :)
 20. isoffProd

  Counter-Strike: Global Offensive

  беџовите можеш да ги користиш за кревање на левел на steam профилот, добиваш повеќе friend slots, незнам колку е лимитот на почеток, не знам на кој левел си ама тука има поише инфо. трејдабл се картите после некое време мислам,(барем беа до пред некое време, не знам сега) у секој случај и тие...
На врв Bottom