Резултати од барањето

 1. zelenko

  Најекономично греење (затоплување)

  Значи рано е за искуства да прашувам. Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 2. zelenko

  Најекономично греење (затоплување)

  Искуство има некој со климава? https://www.neptun.mk/categories/LADENE_I_GREENE/KLIMA_UREDI/INVERTER_SISTEMI/VIVAX-ACP-18CH50AERI--R32 Ми треба за во викендица претежно за греење Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 3. zelenko

  Најекономично греење (затоплување)

  Јас тебе ти верувам не на 10 луѓе таму на ФБ. Ти немаш зошто да лажеш, нели. Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 4. zelenko

  Најекономично греење (затоплување)

  Многу незадоволни на ФБ. Или може е конкуранција? Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 5. zelenko

  Правна помош и совети

  Не знам како е кај други, кај нас во фирма е баш како што напиша поздравот. Првиот дел минимум 10 дена а вториот дел мора да се искористи до крајот на јуни инаку пропаѓа. Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 6. zelenko

  Android корисници (проблеми, прашања, совети)

  Viber-setings-madia and storage и отштиклирај го второто Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 7. zelenko

  Правна помош и совети

  Колку треба да е оддалечен објект од граница на комшијата? Дали е дозволено ѕидот од гаражата да е споена со оградата која дели со комшијата? Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 8. zelenko

  Вицеви без наслов 2 дел

  Шо праиш? Е шо да праам Е шо ќе прајш Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 9. zelenko

  Пазарете се тука!

  33.000 Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 10. zelenko

  Правна помош и совети

  Никогаш не ми било јасно тоа со даноците на становите. Купуваш нов, плаќаш данок (ти или инвеститорот), после ако го продадам, купувачот плаќа данок па он ако го продаде следниот плаќа данок итн. На секое продавање се плаќа данок? Нема логика Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 11. zelenko

  Пазарете се тука!

  34000 Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 12. zelenko

  Пазарете се тука!

  Имам нов неотворен xiaomi 11t pro со гаранција од Ми стор 35.000 денари 075270066 Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 13. zelenko

  Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

  Имам за продавање нов неотворен xiaomi 11t pro со гаранција од Ми стор 35.000 денари 075270066 Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 14. zelenko

  Најекономично греење (затоплување)

  Со панелки ама од прозорите дува така да не знам дали ќе биде доволно после промена на столарија Sent from my GM1910 using Tapatalk
 15. zelenko

  Најекономично греење (затоплување)

  Сакам да ставам инвертор во викендица како примарно греење. Нема изолација, има пикована фасада а ќе менувам прозори и врати. Ми препорачаа парапетна клима 5.5 Површината е колку 40м2 ама проблемот е што има отворени скали кој водат на горниот спрат. Дали две парапетни ќе постигнат за примарно...
 16. zelenko

  Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

  Сакаш ти да пратиш смс од лажен број или да примиш смс од лажен број Sent from my GM1910 using Tapatalk
 17. zelenko

  Фото хумор и интересни фотки!

  Ova e kaj mene vo vikendica [emoji16] Sent from my GM1910 using Tapatalk
 18. zelenko

  Правна помош и совети

  Ми треба адвокат кој се разбира од работни односи. Ми треба за приговор да склепа. Sent from my GM1910 using Tapatalk
 19. zelenko

  Најекономично греење (затоплување)

  Ауууу драги луѓе, не сум отворил од 9 март, еве за еден месец колку муабет сте си направиле. Sent from my GM1910 using Tapatalk
 20. zelenko

  Правна помош и совети

  Има некој правилник на колку метри мора да биде одалечена трафостаница од местото на живеење? До мојата викендица се градат неколку викендици и гледам дека направиле платформа за трафо буквално на 5м од мојата куќа. Ние летно време престојуваме во таа куќа. Sent from my GM1910 using Tapatalk
На врв Bottom