Резултати од барањето

 1. InSuLaNeR

  All Life Is Precious

  All Life Is Precious
 2. InSuLaNeR

  Дали вреди да се биде за политичка партија ?

  Не вреди, бидејќи ниедна партија во нашата земја не е како што треба т.е немаат никакви идеали и цели се е манипулација и замачкување очи и те прават глуп при здрав разум....сакам да кажам сите се исти никој не се бори за народот или да се направат некакви подобри услови за живеење на сите луѓе...
 3. InSuLaNeR

  Како се ослободувате од бесот?

  Slusam muzika, trcam, vezbam, sedam na nekoe mirno mesto sam i si razmisluvam....
 4. InSuLaNeR

  Што ве иритира кај луѓето?

  Лицемери, лажговци, "сезнајковци", потрчковци, лижигаз ........
 5. InSuLaNeR

  Кој јазик сакате да го зборувате?

  Германски, шпански, кинески.
 6. InSuLaNeR

  Која професија најмногу ви се допаѓа?

  Инспектор за општ криминалитет
 7. InSuLaNeR

  Хит на денот

 8. InSuLaNeR

  Северна Кореја се заканува со нуклеарно бомбардирање

  Ова е само изјава, не верувам дека би ризикувал Ким да искористи нуклеарно оружје, зошто ако нападне има големи шанси да настане војна во која сигурно ќе бидат користени многу по софистицирани оружја како што се и самите нуклеарки кои можат да доведат до истребување на човечкиот вид и...
 9. InSuLaNeR

  Прашања на кои сакате одговор, а никогаш не сте го добиле !

  Зошто е отворена оваа тема ?
 10. InSuLaNeR

  Хит на денот

 11. InSuLaNeR

  Хит на денот

 12. InSuLaNeR

  Фан клуб: Бостон Селтикс

  У ку*ац веќе со тие повреди.... таман се стегнавме, почнавме да играме тимски, ги згазивме сите и ништо.... ќе бидеме без играчи ако вака продолжи работава :mad: --- надополнето: 12 февруари 2013 во 20:07 --- У ку*ац веќе со тие повреди.... таман се стегнавме, почнавме да играме тимски, ги...
 13. InSuLaNeR

  Фан клуб: Бостон Селтикс

  Лелеее... што им направивме на Сакраменто... ми се допаѓа тимската игра ако продолжат така далеко ќе догураат (y)
 14. InSuLaNeR

  Хит на денот

 15. InSuLaNeR

  Хит на денот

 16. InSuLaNeR

  Фан клуб: Бостон Селтикс

  Да не се повторуваме само ќе кажам дека одбраната беше добра, а и нападот не беше толку лош. Гарнет и Пирс се непредвидливи играчи и може се да се очекува од нив, но треба и очекувано е повеќе форсирање на клупата, уигрување и напорна работа и работите ќе си дојдат на место, инаку добро изиграно...
 17. InSuLaNeR

  Хит на денот

 18. InSuLaNeR

  Што ни е поважно: Цената или квалитетот?

  Според мое мислење во денешно време сите повеќе ја гледаат цената отколку квалитетот, иако го тврдат спротивното ама тоа е. Би сакал и јас да го гледам квалитетот, но ипак ја гледам повеќе цената затоа што сум ограничен со пари, кои тешко се заработуваат а лесно се трошат и тоа е тоа.
 19. InSuLaNeR

  Sta se to desilo brate ..... :) jebote... <3

  Sta se to desilo brate ..... :) jebote... <3
На врв Bottom