Резултати од барањето

 1. badluckguy

  Блгарски шофјор тресе дупе на сиртаки

  Уживајте во dirty dancing на г-дин Цветков :)
 2. badluckguy

  Боб Дилан, човекот што напиша сè

  http://on.net.mk/default-MK.asp?ItemID=975771E44A78A14283D6DCFCA8847637 Многу е пишувано за него...скоро сите музички суперлативи се потрошени за човеков.... Сепак... Доволно е само да се погледне статијава од оннет. Останав со отворена уста. Цар! :) :poklon:
 3. badluckguy

  Груевски му враќа на Тито, затоа што зад грб му правевме нова влада со СДСМ

  Веле Митановски во новиот број на Фокус има интервју во кое јасно наведува дека постоеле неколку обиди за формирање ново парламентарно мнозинство,односно челниците на СДСМ биле во постојани контакти со врвот на НСДП,но дека сето тоа успешно го документирал Мијалков,па сега им се враќа како...
 4. badluckguy

  Кои се тие права што недостасуваат?

  Очигледно темава вака или онака е многу актуелна. Па еве,форумџиите од албанска националност нека повелат да ги наведат областите од државниот и општествен живот каде што сметаат дека немаат права,или истите им се загрозени,да се цитираат членови од Устав и Закони кои се дискриминирачки,да се...
 5. badluckguy

  Johnson Mathey доаѓа во Македонија со 70 mil. eur

  Britanskata kompanija ke investira 70 mil evra vo Makedonija i ke otvori 700 rabotni mesta vo fabrika za katalizatori vo Bunardzik. Ova resenie pretstavnici na firmata im go soopstile na makedonskite vlasti.Odlukata utre treba i formalno da ja usvojat najvisokite rakovosni tela na...
На врв Bottom