Резултати од барањето

 1. Шмики

  Аудио Опрема: Засилувачи, Ресивери, Тунери, Звучници...

  Дали некој знае дали во Македонија се продаваат Technics, Panasonic, Sony слушалки за ДиЏеј ?
 2. Шмики

  Помош, софтверски проблеми и совети

  Имам проблем со Неро 8 КаверДизајнер. Значи си ги принтам плејлистите на мои изрежани аудио компилации, автоматски пишувани со опцијата Track list tool. Кога ги принтам автоматски ми е направено на еден лист да ми ги пишува песните, а на вториот лист да го испринта label-от (таа округлата слика...
 3. Шмики

  Naruto

  Фала.
 4. Шмики

  Naruto

  Ок, може ли да добијам еден АСАЛЕН сајт кај шо ке може да ги глеам Шипуден епизодите?
 5. Шмики

  Кој е насловот на песнава? (Барам песна)

  Песната од рекламата за Спорт М што иде на А1?
 6. Шмики

  Рибља Чорба на вечна турнеја во Македонија

  4 јуни, настап на Рибља Чорба @ Night Club Milenium, почеток 12:30.. ке биде јако!
 7. Шмики

  Рибља Чорба

  4 јуни, настап на Рибља Чорба @ Night Club Milenium, почеток 12:30.. ке биде јако!
 8. Шмики

  Вашиот замислен, но неостварен дует?

  Ајс, Пистолеро, Кацар. САФ, Грин Аут. Единствија Опција, Грин Аут.
 9. Шмики

  Легијата

  Goce Naumovski: Promocijata ke se odrzi vo Shankly's Pub. Koj se naogja vo Centar Skopje na raskrsnicata kaj Fontana Gratski Park, kukjata pod Sopotsko. Promocijata ke zapocne vo 20:00 casot i ke trae do 23:30 poto zabavata ja prodolzhuva Dj Game Over a.k.a. Trale...vlezot e dozvolen za...
 10. Шмики

  Легијата

  Goce Naumovski Neoficialno!!! Albumot i Spotot na Tonyo-San i.p.k. R.N.S. vo produkcija na Osav i Dalga ke dochekaat promocija na 7 maj (petok) so pochetok vo 20 chasot vo Shankli's Pub kukata na semaforite do fontana Gratski Park pototchno pod Sopotsko...
 11. Шмики

  Хипхоп културата надвор од нашите граници

  А јас те замислуам тебе како некој многу опасен мадафакерштосфеебеиживоидиво, постар од 22 години значи искусна ебачина, облечен у широка G облека, со ризлата и (т.а.а.а) во рака и зачаден монитор и ништо шо не праи освен шо грицка нокти и сите не убија со факти и хејтања. Релна слика според...
 12. Шмики

  Легијата

  Ке има реприза вечер така? Ај уште еднаш пишете во колку саат е репризата вечер и на која програма :)
 13. Шмики

  Штип vs Скопје (на полето на рап уметноста)

  Не ли глеате дека момаков јаде шо не треба за да ве исповоцира? .. Или јас сум единствениот што (не)сватив?
 14. Шмики

  Легијата

  Кој дел не ти е јасен од тоа шо пеат?
 15. Шмики

  Штип vs Скопје (на полето на рап уметноста)

  Добри тракици имаат овие Стиховна релативност :)
 16. Шмики

  Токсикологија

  ... и Сиги го заборави. Кацар & Сиги е тандемот!
 17. Шмики

  Токсикологија

  Ја би со кеса -.- . најдобра песма :pos:
 18. Шмики

  Хип хоп културата во Македонија

  Оти ужас? Ова нешто ново е?
 19. Шмики

  Токсикологија

  Нема да постои нешто потврдо од албумот на Кацар. Тој е човекот.
 20. Шмики

  Хип хоп културата во Македонија

  Нешто ново од ДНС продукција. Ме кејфува ептен.
На врв Bottom