Резултати од барањето

 1. ~BlueBerry~

  Windows 7 (mobile)

  да знам. океј еве и природа :) http://www.youtube.com/watch?v=A_UoZajq0ik&feature=youtu.be
 2. ~BlueBerry~

  Каде може да најдам? (Општи прашања)

  не знам дали треба во оваа тема, но барам некој што има 2 компилации на антена5 фанк или боогие беше нешто, диско музика од 80`те сини цедиња беа со една црнкиња со афрофризура :) би сакала да ми ги подари :) преку share се разбира :)
 3. ~BlueBerry~

  Windows 7 (mobile)

  еве и какви видеа прави :) http://www.youtube.com/watch?v=JUrT7fLL7XU&feature=plcp
 4. ~BlueBerry~

  Windows 7 (mobile)

  Јас имам Лумиа 800 и сум презадоволнаааааааааааа!!!! прави страшни слики! right click, open image in new tab :)
 5. ~BlueBerry~

  Евровизија 2012

  благодарам
 6. ~BlueBerry~

  Евровизија 2012

  Листа на песни по ред знаете?
 7. ~BlueBerry~

  Mакедонските автомобили со нови евро таблички

  ејјјјјј ја. браво. ми се допаѓаат :)
 8. ~BlueBerry~

  Дали музиката е дел од вашиот живот?

  дека е дел од целиот ми живот да. него сега сакам да си симнам нови хитови и дали има некој сајт од каде што да си симнам? фалааа.... може да преминете во ЛП
 9. ~BlueBerry~

  „Канал 5“ купи три бугарски сапуници

  стаклен дом и столичани в повече ги гледам од почетокот. првиот веке е со 3 сезона и е хит серијал во БГ. Има многу интересни ликови како Ставрев жена му Вања, уникатнен актер кој го играе ликот на Христо, Чарли и така натака... историјата е за богатите и средно ситуираните семејства, воопшто не...
 10. ~BlueBerry~

  Каладонт VII

  каладонт
 11. ~BlueBerry~

  Помош: Барам еден филм!

  има еден филм Sweet Jane се вика но не го наоѓам долго време. се работи за проституција во москва мислам беше или украина. многу потресен и поучен филм за младо девојче без грижа од мајка и... ако некогаш налетате... пишете ЛП.... http://www.imdb.com/title/tt0130297/
 12. ~BlueBerry~

  Цигари (каква марка пушите/општа дискусија)

  http://www.google.com/imgres?imgurl=http://www.tttt.ru/22962.jpg&imgrefurl=http://www.tttt.ru/countries_tools/countries/murattiswitzerland/show.htm&usg=__-VwI0PN4A4ko4cnDI95M6jYhULk=&h=384&w=267&sz=36&hl=en&start=21&sig2=ZDG8ggU-IcuMwTbd5aw3wA&zoom=0&tbnid=58m8eFy6E3EVeM:&tbnh=123&tbnw=86&ei=6SsB...
 13. ~BlueBerry~

  Мака ми е!

  мака ми е, за еден месец потрошив многу пари... а можев да си купам и телефон и нов компјутер... епа мака ми е само зза алишта ги дадов мака ми еееееееееееее.... секогаш си велам ке си ги заштедам ... а и сметката не сум си ја платила. Мамо земи утепај ме!
 14. ~BlueBerry~

  Пудра ...

  користам на виши и сум презадоволна. Не го ни осекам и не изгледам ко кловн.
 15. ~BlueBerry~

  Има ли во скопје курс за крупие?

  ццц... јас сум крупие, во скопје не знам дали има курс , но во моментов има во гевгелија во новото казино Принцес.
 16. ~BlueBerry~

  Miss MACEDONIA World 2010

  eeee аман де... a vaka ? http://listas.20minutos.es/lista/miss-intercontinental-2010-183609/
 17. ~BlueBerry~

  Глупави имиња на дуќани

  сендвичара - Стојанче Кубаската
 18. ~BlueBerry~

  Зошто кога ќе постигнеш љубов, пополека го снемува сексот?

  еј тин шема, постое ли бе тоа уште? иначе.... секс? да бе дешава се... зависи од партнерите
 19. ~BlueBerry~

  Што мислите за Жан Митрев?

  Хејтериииииииииииииииииииииииииииии!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ко ке ја стегне срце мајка ти да те видам дека прво ке отидеш....... ХЕЈТЕРИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ Гнијте у пеколо!!!!!!!!!!!!!
 20. ~BlueBerry~

  Има ли подеген од овој?

  да и јас чекам у секој момент да си се качам на приватниот Џет... мразам кога треба да чекам обезбедувањето да направи место само 50м во радиус кога јас минувамм ....
На врв Bottom