Резултати од барањето

 1. Lorddd

  До каде ќе оди Швајцарскиот франк?

  Сигурно сите сте запознаени со ненормалниот раст на Швајцарскиот франк, особено во последниве неколку недели. Се расчитав низ интернет некои добри статти и колумни, а истото мислење и јас го имав, дека заради стравот од колапс на еврото, а и доларот, инвеститорите ги купуваат франците како луди...
 2. Lorddd

  Среќен роденден Oblivion!

  Ангел-Oblivion, ајде среќен роденден, честито полнолетство - сега слободно можеш да си пиеш густи сокови :), 18ката да ти донесе среќа, здравје, љубов, да ти се остварат сите планови замислени, и се разбира да продолжеме да се дружиме...
 3. Lorddd

  Задоволни или незадоволни од Windows Vista?

  Pa so ke kazete za Vista. Eve jas ja koristam veke 4 meseci i sum prezadovolen.Najprvo so 512 RAM malku zaebavase, no sega so 1Gb e super i Aeroto e super.
На врв Bottom