Резултати од барањето

 1. ~BlueBerry~

  Клип, шамар, бакнеж, гушка, секс

  Се сетив на една игричка, па бујрум ако ви се игра... Треба да го поздравите претходниот со бакнеж, гушка, шамар или секс така што и му праќате соодветна песна или клип :)
 2. ~BlueBerry~

  Швалер/ка

  Имам запознато повеќе случаи кај другар/ки кога во домот некој од родителите изневерува. Прелистав 7 страни и не најдов слична тема. Многу ме интересира како ќе реагирате ако случајно дознаете дека вашата мајка има афера и го изневерува татко ви, или обратно? Нема ли да ви биде страв да не се...
 3. ~BlueBerry~

  Тинејџери = родители

  Девојчето често паѓало во несвест и се чувствувала лошо. Ја однеле во болница и таму се породила. Од прво докторите не ни забележале дека е трудна. 12 – годишна ученичка во петокот родила здраво момче во југозападна Британија. Нејзиното семејство е во шок затоа што никој не забележал дека е...
 4. ~BlueBerry~

  Тарана или јуфки?

  Епа? што повеќе јадете? јас сум душман на тарана :)
На врв Bottom