Резултати од барањето

 1. artweb

  WAMP сервер

  Дали некој знае WАМP сервер да го подеси да биде достапен преку интернет? На интернет најдов доста туторијали, некои од нив не се баш јасни. На рутерот правам форвардинг, во hosts фајлот венсувам името на хостот, во httpd.conf внесувам на која порта да го слуша хостот (истата порта што ја...
 2. artweb

  Барам Javascript програмер.

  Здраво, Ми треба некој да ми изработи, range slide calculator, не се работи комплициран калкулатор. Нормлано си плаќам, Ако има некој заинтересиран нака ми пише во ПП за повеќе детали. Поздрав,
 3. artweb

  Проблем со FeedBurner (RSS)

  Здраво, Имам проблем со feedburner не ми се појавуваат сликите. http://feeds.feedburner.com/site-sodrzini?format=xml Дали би можел некој да ми помогне? Однапред ви благодарам, Поздрав,
На врв Bottom