Резултати од барањето

 1. Buterfly

  Среќен родендеен mr.wicket

  Wishing you another wonderful year of happiness and joy. Happy Birthday!
 2. Buterfly

  Среќан роѓендаааан срцц

  Ashlеyy Лепотоo моја среќен родендееееееееен ! ! ! *** Да бидеш весела и среќна и успешна во оваа 23та година *** Birthdays are there to remind us of the goodness of cakes and ice creams
 3. Buterfly

  Среќен роденден dеXterche

  СРЕЌЕН РОДЕНДЕЕН се најубавоо :vozbud: Сите желби да ти се исполнат и оваа година да ја паметиш само по убави работи:vozbud:
 4. Buterfly

  Среќен родендеен Ashlеy

  Среќен родендееен најмила моја :vozbud::vozbud::vozbud: Оваа 22ра да ти е најсреќна, највесела, најубава и да се случуваат само позитивни работи:vozbud::vozbud: убаво да си поминеш утре, запомни утре е твој ден се ти е дозволено:pos2: Еве една Батерфлај торта:pos: open it:smir: see you tomorrow
 5. Buterfly

  Среќен роденден ganesha

  Ајдеее се најубавооо, сега имаме 22 години а? Се што ќе посакаш да ти се исполни, па ајде да дипломираш оваа година и се што си оди со тоа:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud: Happy birthday to you, this is your day. On this day for you were gonna love you in every way. This is your day...
На врв Bottom