Резултати од барањето

 1. Кавадарчанец

  Фан Клуб : Фени Индустри

  A Пеце Наумовски денеска каква улога имаше ме интересира? Дали забележа колку пати влегуваше во разговор со судиите и слично вршеше притисок. Според мене судењето беше коректно на двете страни без некои поголеми оштетувања како што велите МЗТ сами сте криви што загубивте имавте убава прилика да...
 2. Кавадарчанец

  Фан клуб: Еуромилк Горно Лисиче

  Моментално настапува за Тиквеш :smir:
 3. Кавадарчанец

  Фан Клуб: Интер

  То брее ѕверови срцето ми се наполни како никогаш до сега сезонава :) П.С Ако го забележа некој Македонското знаме на Алианц арена само да напоменам дека дечки од Кавадарци навивачи на Интер беа таму :)
 4. Кавадарчанец

  Фан Клуб: Тиквеш Кавадарци

  Веќе у среда со Локомотива ќе го има дебито за Тиквеш :)
 5. Кавадарчанец

  Фан Клуб : Гостивар

  Фала што одигравте за нас :)
 6. Кавадарчанец

  Фан Клуб : Фени Индустри

  Јас како што добив инфо наводно дечкото бил неспремен физички а и нешто демек недисциплина со тие нивните црнечки работи знаеш на што мислам :)
 7. Кавадарчанец

  Фан Клуб : Фени Индустри

  Ти навијаш за МЗТ неможе за тебе :tv:
 8. Кавадарчанец

  Фан Клуб : Фени Индустри

  Мислам редно е :)
 9. Кавадарчанец

  Фан Клуб : Фени Индустри

  Официјално ќе се знае на 21 март али со оглед на фактот дека Фени е единствен апликант за домаќин однапред би било се јасно.. :)
 10. Кавадарчанец

  Фан Клуб : Фени Индустри

  Фајналфорот на БИБЛ во Кавадарци :tv:
 11. Кавадарчанец

  Фан Клуб : Фени Индустри

  Mицевски/Диковски vs Фени 78-77 :toe: --- надополнето --- Де ако може поконкретно за инцидентот кој биле инволвирано и сл .. ?
 12. Кавадарчанец

  Фан клуб: МЗТ Скопје

  http://sportdenes.com/kosarka/2011-01-07-12-16-29/item/2680-45-godini-mzt-skopje.html Среќен роденден!
 13. Кавадарчанец

  Фан Клуб: Вардар

  Сеуште е во Тетекс Брацо пола фудбалери од првиот тим се негови па така да слободно одиграј си 1 на Вардар ..:tv: П.С Боби Божиновски потпиша со Тобол од Казакстан!
 14. Кавадарчанец

  Фан Клуб : Фени Индустри

  Не е уште официјално :smir:
 15. Кавадарчанец

  Фан Клуб: Вардар

  До 15 е преоден рок во Русија али јас колку што успеав да дознаам Божиновски преминот од Вардар го дели само сертификатот кој треба да пристигне за него од Казакстан со што ќе се комплетира целосната документација за трансферто али ќе видиме деновиве треба да се знае се..
 16. Кавадарчанец

  Фан клуб: Работнички

  Градски Парк изгледа ..
 17. Кавадарчанец

  Фан Клуб: ФК Металург

  Абе го утепа од фалење другар ти тој само за у Тиквеш е :)
 18. Кавадарчанец

  Фан Клуб: Шкендија

  Како да дојдат у Тетово кога вашиот директор изјавува дека нема да ги примите на стадион односно бара полицијата да ги запре уште на патарина ? http://kohaere.eu/index.php/sport/12174.html :smir:
 19. Кавадарчанец

  Фан Клуб : Фени Индустри

  :tv: Duke
 20. Кавадарчанец

  Фан Клуб : Фени Индустри

  Така е другар Миле :)
На врв Bottom