Резултати од барањето

 1. S

  Помош за проекти (побарај и помогни на оние кои бараат помош)

  Да не има некој веке готова проектна задача на тема: Микробранови печки - Микробранови и се околу тоа, или може знае нешто... Благодарам однапред.
 2. S

  Плавуши!:)

  Оделе две црнокоси девојки и една плавуша во пустина. Едната црнокоса носела вода. - Зошто носиш вода? Ја прашале другите две. - Кога ќе ожеднам да се напијам. Другара црнокоса девојка носела храна. ... - Зошто носиш храна? Ја прашале другите две. - Кога ќе огладнам да се најадам. А...
 3. S

  Трпе и Трпана

  Трпе и Трпана се сексаат и трпана му вика на Трпе: - Боди, Трпе! - Бодам мори Трпано, бодам, ама не сака да влезе! - Абе бодито Трпе, соблечи
 4. S

  Мујо и Хасо

  Фатил Хасо златен кит и китот му рекол : -Пушти ме ќе ти исполнам три желби Хасо и рекол : -Абе какви желби бе. Директно те носам у златара
 5. S

  Вицеви без наслов 2 дел

  Доаѓа синот дома и татко му го прашува: - Сине, има нешто ново на училиште? - Да, има добра и лоша вест!!! - Добро, сине ај кажи ја прво добрата вест. - Конечно, тато ни изгоре училиштето!!! - Како сине, па тоа не е добро, ај кажи ми ја лошата вест? - Пожарникарите, што дојдоа да го...
 6. S

  Помош околу Counter-Strike (општо)

  Благодарам многу. :salut:
 7. S

  Помош околу Counter-Strike (општо)

  Пробав. Не бива.
 8. S

  Помош, софтверски проблеми и совети

  На компјутерот имам блутут. Ама не знам како да го направам.
 9. S

  Помош: SQL и останати бази на податоци

  Како можам да стаам пасворд на web страна?
 10. S

  Вицеви без наслов 2 дел

  Молер ја молерисова Лудницата. Двајца лудаци стојат под неговата скала и разговарааат:- Еј сакаш ли да му ја тргнеме скалата да падне.- Џабе!!! Се држи за четката :pos:
 11. S

  CS 1.6 сервери

  Дали знаете сервери кои постојано е мапата fy_snow?
 12. S

  Омилена Мапа

  Најубава ми е fy_snow но бидејки нема многу сервери со таа мапа играм повеќе на de_dust2 :toe:
 13. S

  Помош околу Counter-Strike (општо)

  Сакам кога натиснам „1,2,3,4’’ одма да се вклучи оружјето, а не само да се селектира. Како да го направам тоа?
 14. S

  Помош, софтверски проблеми и совети

  Се чудев дали е возможно и дали може да се вклучи и исклучи компјутерот преку мобилен телефон?
 15. S

  Kаков мобилен сакате да имате во моментов, реално, според вашите потреби...

  Во моментот сам презадоволен од мојот Nokia 5530 XpressMusic
 16. S

  Фото хумор и интересни фотки!

 17. S

  Семинарски, состави, есеи, задачи

  Благодарам многу.
 18. S

  Live Messenger проблеми, прашања и совети

  Еве ти го еророт 0x80004004
 19. S

  Live Messenger проблеми, прашања и совети

  Тоа знам. Кога дојде до 90% и покаже некој ерор. Тражев информации за тој ерор ама не успеав да го направам.
На врв Bottom