Резултати од барањето

 1. blackadder

  Швалерисување....

  Да Ана !
 2. blackadder

  Швалерисување....

  Абе готоо се затрча филипче по Ѓорѓиевска Фросина или Лиле Лиле Знаете која му е жена на Венко и како изгледа ? :несвест:
 3. blackadder

  Швалерисување....

  Важно си се испорекламира и си собра фаловерс на инстаграм и нови на фб, многу прост народ у ова државичево многууу. Заборавија и на крадени милиони, тендери, дресура на магариња, ковиди, маски ...
 4. blackadder

  Швалерисување....

  Зашто деген? Ако гледаме правно конобаркава пука ко тиква од калдрма. Прочита ли ти негде дека тој сака да има секс со неа ? Дали некаде во текстот имаше нешто друго освен сакам да се дружиме и да се запознаеме ? Шизофрената го наведува да пише типот да пише она што таа сака да прочита за да има...
 5. blackadder

  Швалерисување....

  Па не е баш така, да може да ја објавува конверзацијата али само нејзиниот дел од конверзацијата тоест пораките/изјавите кој и се наменети но не смее да го објавува јавно името презимето на другиот учесник во конверзацијата без негова согласност, освен ако за тоа нема судска наредба. А се...
 6. blackadder

  Швалерисување....

  Ударн Ударна вест Стефан и пропала конобарка Флизерот, Димовска и сите останати што со децении паразитираат со као демек нго и проекти од европски пари можат слободно да здивнат.
 7. blackadder

  Швалерисување....

  1. На 40 години конобарка, плаче да биде инфлуенсерка иако повеќето пријатели што и се на фб си играат мајтап со неа. 2. Има публика воглавном семе синапово тип на пријатели и несреќно сингл женчиња на 35+ 3. Додека и доаѓаше италијанот почесто објавуваше вакви разговори од како ја одјеба нешо...
 8. blackadder

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Оно кога пробуваат пасив агресив, биди муж имај муда ебате беља не ко некоја теткица 55 годишна.
 9. blackadder

  Дискусија околу Полицијата

  Абе тоа е проблемот што не сфаќаш дека не си човек не си личност кога си во униформа, само бројче си со еднаква вредност дури и помала вредност од една канта за ѓубре, таа прави нешто корисно собира ЃУБРЕ а ти трошиш мој пари од даноци и правиш губре. Никого кур не го боли за тоа дали куче...
 10. blackadder

  Дискусија околу Полицијата

  Ти не си личност ме заболе курот за тебе, униформата ја снимам ти си НЕБИТЕН цитирај ми во законот каде пишува дек не смеам да сликам-снимам униформа. Зашто имате радари што снимаат и сликаат на јавни површини - патишта, или законот за мвр е друг и вие си ги носите законите а не собранието и...
 11. blackadder

  Дискусија околу Полицијата

  Цитирај ми ти дел од закон каде што е потребна дозвола за сликање на канта за ЃУБРЕ или државен инвентар платен со буџетски пари. Еве ти читај, ако имаш грам мозок ќе сфатиш шо пишува. https://dzlp.mk/sites/default/files/pdf/UZ.br.718_2012.pdf
 12. blackadder

  Дискусија околу Полицијата

  У законот исто пишуе и дека ментално предизвикани лица не смеат да поседуваат носат и ракуваат со оружје нити да управуваат со моторни возила, дај кажи како успеа да земеш возачка и да те задолжат со оружје :D Абдал до утре да ти цртаат нема да сфатиш, никој тебе не те снима нити слика ја снима...
 13. blackadder

  Дискусија околу Полицијата

  Види има оглас за офчари на шар планина, пријави се ти со твоево разбирање и толкување на закониве кај да е затвор ќе лежиш :D
 14. blackadder

  Дискусија околу Полицијата

  :pos: Ретка билка си ти, ти кога си во униформа и на улица или јавна површина си исто што и канта за џубре или клупа во парк. Инвентар во сопственост на државата, никој тебе не те снима туку ја снима униформата оружјето колата која е опрема купена со буџетски пари и е сопственост на РСМ. Никој...
 15. blackadder

  Предлози и свое видување на актуелните фотки на натпреварот!

  Ne se site protiv mene, samo kocka poso 2014 na filipini koga bevme ja odbiv, i objasniv deka sum srekjno zenet :) drugive samo laat a potajno fantaziraat za mene i se dopiraat dolu dodeka ja gledaat mojata slika, a ovde kao mrchat :D
 16. blackadder

  Предлози и свое видување на актуелните фотки на натпреварот!

  ТАА Е МОЈА СЛИКА И ТОА СУМ ЈАС, знам дека тешко е да поверуваш дека такво совршено мушко пишува на форумов и ти реплицира тебе ама прифати го тоа :D
 17. blackadder

  Песни кои се надоврзуваат една на друга

  https://www.youtube.com/watch?v=aIcbS9TyrSA https://www.youtube.com/watch?v=B1NJ05O-Uzg
 18. blackadder

  Предлози и свое видување на актуелните фотки на натпреварот!

  Земи погали ги, за секого посебно... foot fetish со криво стапало до кај дојде светов и веков ебате беља :icon_lol: Сериозно бе овој шо си го сликал како му брцаш у нос со стапалото поише влакна у нос има отколку на цело лице ПС: Дај бе овие 15 16 17 нека кажат кај идат на депилација да ја...
 19. blackadder

  Предлози и свое видување на актуелните фотки на натпреварот!

  Страв ми е од неа, ептен загорено делуе :icon_lol: Ко к.. да не видела бар година дена, бегај од такви :pos:
На врв Bottom