Резултати од барањето

 1. smeXsa

  TERA

  Сакав да ја истакнам играта која ја играм од моментот кога помина во F2P (free to play) тогаш можби сте и чуле за неа бидејќи дигна многу галама и со тоа и привлече голем број на нови играчи. Станува збор за MMORPG играта TERA која како и секоја RPG игра има 7 раси и 8 класи од кој може да...
 2. smeXsa

  iPhone помош.

  Дали ќе може некој да ми каже како најлесно да го сменам кериериот на iPhone (cerrier) односно бројот. Барав на интернет гледам Jailbreak iPhone се вика но дали има некој по искусен да ми помогне чекор по чекор? Благодарам однапред. Btw: барав ваква тема за iPhone но не најдов ако има бришете
 3. smeXsa

  Разделбата што го промени мојот живот засекогаш

  Ке почнам со нај лошото...СМРТ одјде ангелот на Смртта и го зема твојот нај сакан/а, раскинуваш со дечкото/девојката, те напушта најдобар другар/другарка...итн. има милион разделби што се многу болни... -пррашањето е: Која е твојата разделба што ке ја паметиш цел живот!!??
На врв Bottom