Резултати од барањето

 1. n00b

  За колку време пристигнува пратка по пошта од...?

  Kasno vidov denes se logirav posle 3 godini Sent from my GT-P3113 using Tapatalk
 2. n00b

  За колку време пристигнува пратка по пошта од...?

  Vkupno li ke te kosta 18$ ili eden sprej? Sent from my GT-P3113 using Tapatalk
 3. n00b

  Android корисници (проблеми, прашања, совети)

  Drugar star softver toa vreme nemalo power saver toa e toa Sent from my GT-P3113 using Tapatalk
 4. n00b

  Android корисници (проблеми, прашања, совети)

  Koja verzija na android ima Sent from my GT-P3113 using Tapatalk
 5. n00b

  Android корисници (проблеми, прашања, совети)

  Moze da mi kazes sto telefon koristis?
 6. n00b

  Android корисници (проблеми, прашања, совети)

  RickyLFC9 Мислам дека сега ќе ти биде по јасно што како да направиш :) ама сепак ако имаш стар софтвер може ова да не постои таму :)
 7. n00b

  Android корисници (проблеми, прашања, совети)

  Pagackoto menu pa klikni do x kopceto i ke ti se pojavat opciite power saver e u treti red prvo, ako go nema znaci star software imas Sent from my HTC One using Tapatalk
 8. n00b

  Кајгана собиранче, 11.02.2012 (сабота), кафе „Мистик“, 20:00 ч.

  epa se gledame :) i ja idam
 9. n00b

  За колку време пристигнува пратка по пошта од...?

  Значи ако некоја пратка не ви пристигне за 1 месец може да му пратите жалба на продавачот, и да ви прати нова ако е добар човек. А ако мрчи ако сте платиле преку paypal го пријавувате таму во рок од 60 дена од кога сте нарачале, и за рок од неколку дена ви ги враќаат од paypal парите, а ако...
 10. n00b

  Speedtest.net (официјална тема)

  Замалце ќе ти пшромрчев, ама не ти е од Маќедонија ова :)
 11. n00b

  Speedtest.net (официјална тема)

  Се кладам дека компјутерот ти плаче за формат
 12. n00b

  Апел за помош на Александар Милошески

  Штотуку се активареше и ONE. Може да донирате на 075 143 550 One. Се работи и скоро ќе може да се донира од ВИП --- надополнето --- Трансакциска сметка 300007086019204 Комерцијална Банка АД Скопје александар милошески
 13. n00b

  Speedtest.net (официјална тема)

  interesno porano do 6mbps mi ideshe nekogash i do 3 sega nakaj maksimumot ide se sredile one --- надополнето --- Не се динари туку Денари, динари ти се во србија --- надополнето --- Не се динари туку Денари, динари ти се во србија --- надополнето --- Не се динари туку Денари, динари ти...
 14. n00b

  Speedtest.net (официјална тема)

  3G stik
 15. n00b

  Speedtest.net (официјална тема)

  Od kade ti se napraveni ovie testovi?
 16. n00b

  Speedtest.net (официјална тема)

  Колку е скапо некој што не троши многу таман ќе му е, а некој ко мене на 10мбпс со 100гб месечно ќе му се скурчи, и плус не е достапно ова сегде у ск :). Како и да е ова е за Куманово не е за Скопје :)
 17. n00b

  Speedtest.net (официјална тема)

  Ако најде кој се дај ни сајт да видиме што нудат Како и да е веќе го најдов сајтот инаку се работи за некоја фирма за Wireless линкови од Бугарија. Не нудат интернет за домашни корисници местат линкови за големи компании како и да е ова некој што направил speedtest огромен, не е домашен...
 18. n00b

  Speedtest.net (официјална тема)

  Се е тоа супер имај го и ти, ама не познавам таков провајдер у мк :) затоа прашувам каде е да не е Бугарски.
 19. n00b

  Speedtest.net (официјална тема)

  ova ultranet kade e ziti se ili telekabel e?
На врв Bottom