Резултати од барањето

 1. vaneto

  Каде може да најдам? (Општи прашања)

  Каде во Македонија можам да најдам опрема и се за тетовирање ?
 2. vaneto

  Дали сме живи !

  Ги имаше и овде и на неколку други форуми стварно добри дизајнери, а ако ти требаат нека ти се јават со име и презиме и матичен број !! Сите гониме работа и имаме фамилии нормална ствар, ко што дремете само на Facebook така некој ќе најде време и овде да зирне од време на време !!
 3. vaneto

  Дали сме живи !

  "Пораснаа" сигурно е така и сега се уште подобри дизајнери, која и насока да фатиле правец во животот секогаш се враќаме на убавото, на љубовта и желбата за дизајн !! Што направивте за оние новите и млади дизајнери со што ги привлековте ?! Каде се сите?! Како да имаме кој ти знае колку места...
 4. vaneto

  Дали сме живи !

  Навистина е жално да се види дека последна отворена тема , последен наптревар е од 2013 година. Како и зошто овој дел од форумот дојде до овде ?! Каде се дизајнерите каде се сите оние прекрасни луѓе кои ги запознав и со кои се дружевме не само овде и по ред други форуми ?!
 5. vaneto

  Grand Theft Auto V

  Не заврши ми скисна брате прекинав инсталација и избришав све живо кој ќе кине живци. Ако има некој сигурен торент веќе симнато инсталирано и све да е ок нека пушти :)
 6. vaneto

  Grand Theft Auto V

  Intel(R)Core(TM) i5 - 5200U CPU @ 2.2 Ghz
 7. vaneto

  Grand Theft Auto V

  Спуштив [R.G. Mechanics] Grand Theft Auto V , 36,2 гб Бара цела вечност да се инсталира дали имал некој вакво нешто слично да пател :) колку време и треба за инсталација ?
 8. vaneto

  Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

  Дали некој знае како можам да ја променам бојата на темата на андроид 5.0 лолипоп на галакси с5.. Сакам да е црно менито наместо сегашното !! Од вакво !! во вакво !! Ви благодарам !!
 9. vaneto

  LCD телевизори

  На Телекабел и не е баш така !! Сликата е феноменална на Спорт Клуб !!
 10. vaneto

  LCD телевизори

  Имам Philips 42PFL5008K/12 и користам 3мах од T-Home. За тв немам зборови ми ги исполнува моите критериуми и моите потреби , проблемот ми е што сликата на Спорт Клуб ми е очајна а сите други ми е топ бомбона (сител, алфа , арена спорт) фантастика. Да не имал некој искуство слично како моево па...
 11. vaneto

  Телефон vs. Телефон - Тема за споредби, искуства и препораки

  Можам кој сакам да го земам не е проблем но јас ете се мислам само помеѓу овие два !!
 12. vaneto

  Телефон vs. Телефон - Тема за споредби, искуства и препораки

  Момци сакам да се подновам имам сега HTC ONE MINI го продолжувам договорот и се двоумам помеѓу Samsung Galaxy s5 vs Iphone 5s Сакам мислења од оние кои веке ги користат , како се задоволни кои се предностите и кои се недостатоците ! Што сакате а што ви смета на вашите уреди !!
 13. vaneto

  Навивач остана без дланка на дербито Пелистер-Вардар

  "Комити" истепале момче и оштетиле автомобил "Комитите" ја нападнале младинската екипа на Беласица ГЦ "Комити" претепале случајни минувачи Комитите ги нападнаа младите фудбалери на Шкендија Тупаници за полицајците, пендреци за "комитите" Далеку сте од навивачи !!
 14. vaneto

  Навивач остана без дланка на дербито Пелистер-Вардар

  Како го бодриш клубот тоа е големо прашање ?! со корнење столчина , или ПУШИ ГО !!?? Кој си па ти да не почитуваш одлука и наредба да заминеш пред да заврши натпреварот ?!!
 15. vaneto

  Навивач остана без дланка на дербито Пелистер-Вардар

  За мајтап си отиден на натпревар ? Те опомениле и не си излегол - да те репнат 4-5 пати па да видиш дали ке се мајтапиш и ќе се правиш фраер и нема да искочиш !! Коннечно некој да кажи ко шо треба !!
 16. vaneto

  Фан Клуб: Ливерпул

  Специјално за Stivie G
 17. vaneto

  Фан Клуб: Ливерпул

  Солидден старт и со победа ја отвворивме новата сезона во премиер лигата 2013/2014 Новиот предизввик е гостувањето на Вила парк на екиапта на Астон Вила која во првото коло буквално ги згази ибраниците на Арсен Венгер !!
 18. vaneto

  Фан Клуб: Ливерпул

На врв Bottom