Резултати од барањето

 1. Drag0n

  Наградна Игра со Мојата Нова(Надоградена) Андроид Апликација !!

  Наградна Игра со Мојата Нова(Надоградена) Андроид Апликација !! За сите оние кој го сакаат фудбалот, Guess The Football Player - DribbleTheBrain е андроид апликација која можете да ја симнете на google play store и да се натпреварувате со сите нејзини корисници. Ајде да видиме кој најмногу ги...
 2. Drag0n

  Направив Нова Игра на Google Play, пробајте ја!

  За сите оние кој го сакаат фудбалот, тука можете да проверите колку добро ги занете играчите, а ако не ги знаете можете да ги научите полесно. Повеќе детали на следниот линк: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.alektoni.guessthefootballplayerrussianedition
 3. Drag0n

  Call of duty

  Немаше тема за играва па затоа ја почнав.Ако ве има повеќе еве ви место за разговарање.Ми фати око играва гледајќи ја на јутуб.Најдов некој линкови за да ја симнам и инаталирам ама имам некои проблеми и прашања.Кој знае нека пише тука [emoji58]
На врв Bottom