Резултати од барањето

 1. Drag0n

  Боди билдинг и теретани - прашања, одговори, заблуди, совети...

  So godini odam tuka i sum mnogu zadovolen. Teretanava e vo blizina na Univerzalna sala. https://m.facebook.com/fitness.club.fit/?fref=ts
 2. Drag0n

  Android програмирање

  Probav da ti pisam pp ama se pojavuva greska. Kako mozam da ti pomognam za zadacata?
 3. Drag0n

  Amazon (официјална тема)

  postata kaj Leptokarija??
 4. Drag0n

  Amazon (официјална тема)

  Ako kupam nesto od Amazon pratkata ke mi ja donese postar ili treba da se podigne vo posta????
 5. Drag0n

  Наградна Игра со Мојата Нова(Надоградена) Андроид Апликација !!

  Наградна Игра со Мојата Нова(Надоградена) Андроид Апликација !! За сите оние кој го сакаат фудбалот, Guess The Football Player - DribbleTheBrain е андроид апликација која можете да ја симнете на google play store и да се натпреварувате со сите нејзини корисници. Ајде да видиме кој најмногу ги...
 6. Drag0n

  Направив Нова Игра на Google Play, пробајте ја!

  Не разговарам веќе за анкетата, кажав што мислам.
 7. Drag0n

  Направив Нова Игра на Google Play, пробајте ја!

  Јас на тоа не гледам критика, туку навреда -Лоша -Ужасна -Мизерија Не треба да стои во ниту една анкета има друг избор за овие зборови.
 8. Drag0n

  Направив Нова Игра на Google Play, пробајте ја!

  Фала ти за забелешките. Бидејќи сум во МК не можам да ставам цена на апликацијата и виртуелни пари. Ќе има за ден два нов update на играва каде се поправени некои багови. Него ти кажи ми кои багови ги сретна? Ако се оние додека симнуваш сезони тогаш тие ќе бидат средени со следниот update. Не те...
 9. Drag0n

  Направив Нова Игра на Google Play, пробајте ја!

  Fala za zabeleskite, ne sum zabelezal. Ke gi smenam naskoro.
 10. Drag0n

  Направив Нова Игра на Google Play, пробајте ја!

  Имам положено Маркетинг со 9ка :D
 11. Drag0n

  Направив Нова Игра на Google Play, пробајте ја!

  ајде ајде македонче гласај мизерија!
 12. Drag0n

  Premier League - Season 2017/2018

  Оваа игра ја направив само за љубителите на Premier League https://play.google.com/store/apps/details?id=com.alektoni.guessthefootballplayerrussianedition
 13. Drag0n

  Препораки за игри

  Пробајте ја оваа на Андроид https://play.google.com/store/apps/details?id=com.alektoni.guessthefootballplayerrussianedition
 14. Drag0n

  Направив Нова Игра на Google Play, пробајте ја!

  За сите оние кој го сакаат фудбалот, тука можете да проверите колку добро ги занете играчите, а ако не ги знаете можете да ги научите полесно. Повеќе детали на следниот линк: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.alektoni.guessthefootballplayerrussianedition
 15. Drag0n

  Факултет за Информатички Науки и Компјутерско Инженерство - ФИНКИ

  Kade se naoga kancelarijata na Katerina Trojacanec vo aneksot na feit?
 16. Drag0n

  Помош и совети

  Kakov problem? Imam napraveno video na youtube kako da se instalira.
 17. Drag0n

  Сакам да знам!

  Значи вака..Добив некои награди преку интернет од Канада и сега дечково ми бара адреса на живеење.Јас не сакам да му ја дадам поради можна злоупотреба.Прашањето е дали има некакви опции таа пратка да ја остави во пошта па јас од таму да ја подигнам??
На врв Bottom