Резултати од барањето

 1. mendieta

  Ми треба некој приватен превозник доколку вози месецов за Фиренца

  поребно е да ми пратат едно пакетче ,,со пошта би ме чинело 20 еу ,,па ако вози некој натака би му ги дал париве него наместо по пошти зашто не ми е сигурно баш..
 2. mendieta

  ласерско сечење на дрво

  може ли некој да ми пушти маил или фб страна (евентуално број од телефон)од фирма што се занимава со ласерско сечење на дрво?
 3. mendieta

  kupuvam BMW E 30

  baram podolgo vreme da najdam pozacuvana BMW E 30 - ka za okolu 2000 eu, po oglasive slabo ,pa ako nekoj prodava ili znaete nekoj da prodava neka pise,, samo da ne bide sminkana, tjunirana
 4. mendieta

  Минијатурни хоби фигури од втора светска војна

  Сакам да прашам дали има некаде во Мкд продавница за минијатурни воени фигури од различен размер (авиони,тенкови војска ) од период на 1 и 2 ра светска војна?
 5. mendieta

  Потопна пумпа за аквариум

  Планирам после 15 тина година да се реактивирам со акваристикава, имам аквариум од 50 тина Л, гледав по продавнициве пумпи потопни , дали некој има искуство со Ресун пумпи , пошто таква гледав пред некој ден цената е 600 ден и филтрира 500 л/час,,, или дајте предлози од други брендови..
На врв Bottom