Резултати од барањето

 1. AlaNF0rD

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Каде ја виде 7 квота?
 2. AlaNF0rD

  Каде може да најдам? (Општи прашања)

  Пробај Биросеф. Ако тие немаат, веројатно знаат кој би имал.. https://www.birosafe.com/
 3. AlaNF0rD

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Денес почнува ЕП Одбојка, некој по стручен има ли?
 4. AlaNF0rD

  Македонска одбојкарска репрезентација-мажи

  Ги има ли некој гледано Финците?
 5. AlaNF0rD

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Иснер, Тим, Качанов и може и Квитова. Не гледам кикс :cenzura:
 6. AlaNF0rD

  Сакам да знам!

  Не работи во 6. Од 2 до 5 мислам дека последно беше, но веќе нема гаранција дека ќе те прима, староста си го прави своето :)
 7. AlaNF0rD

  Каде може да најдам? (Општи прашања)

  За Green Jeans не сум сигурен, ама Blue Jeans го има на Фришоп 19,99 eur.
 8. AlaNF0rD

  Premier League - Season 2019/2020

  Очебол утакмица Њукасл - Арсенал. Ај Њукасл, очекувам да отпаднат но Арсенал изгледаат како аматери неможат да ја извадат топката, секој втор напад ја губат пред да стигнат до половината.
 9. AlaNF0rD

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Што мислите за Звезда - Копенхаген 2? Мислам дека ги прецениле на Звезда. Исто и Ајакс 2 може да се проба
 10. AlaNF0rD

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  Прв ден денес на нова работа, странска фирма, многу нови луѓе.. Средено, чисто, одлична атмосфера и услови за работа.. Секој си ја гледа работата, се е по правила. Се мислам дали и кога ќе профункционираат и домашните компании вака... :unsure:
 11. AlaNF0rD

  Албанија - место за одмор

  Преку кој пат е најдобро преку Грција? Скрос до Игуменица и на тој премин горе, или покрај Јанина на тој премин?
 12. AlaNF0rD

  Албанија - место за одмор

  На кој дел од Саранда е најдобро да си сместен? Планирам да одам наредната недела, препораки за плажи, ресторани и сл се добредојдени. Благодарам однапред :)
 13. AlaNF0rD

  Кладилница (Генерална дискусија)

  ОЧАЈ wimbledon
 14. AlaNF0rD

  Драга Кајгана (виртуелен дневник)

  ДК, Конечно го положив последниот испит. Нека ми е честито. Од Септември ќе запишам и мастер. Не дека ќе ми смени нешто, ама ајде :) П. С Каде на одмор? :rolleyes:
 15. AlaNF0rD

  Работа во хотел

  Колку ќе инвестираш, толку и ќе добиеш. Гледај да стигнеш до ген. Менаџер, барај од фирмата да ти плаќа сите можни обуки. Собирај сертификати. Запиши повисоко ниво на образование. Најбитно, не се плаши од нови предизвици. Секое ново искуство е вредно, дури и по цена на пониска плата. Барај...
 16. AlaNF0rD

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Нешто грешка гледаш, околу 1.6 е да освои сет.
 17. AlaNF0rD

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Што мислите Стоилов 1.5 и Палмарсон 2.5 гола?
 18. AlaNF0rD

  Ракометната репрезентација на Македонија (мажи)

  Ти од Канада ќе дојдеш, за 150те километри ли е проблем? :D
 19. AlaNF0rD

  Сакам да знам!

  Неопределено, може и над 1 година.
На врв Bottom