Резултати од барањето

 1. rustyblades

  Парите се за арчење!

  Што би направиле ако средувајќи го таванот најдете куфер полн со пари?? Нормално ке ги потрошите. Но што ако парите не важат веќе?? Еве ви предлог:
 2. rustyblades

  Најскапиот спот на Балканот

  Уживајте, Ризо Хамидович со најскапиот спот од овие предели....:uvo: (пазете на специалните ефекти у позадина)
 3. rustyblades

  Малку помош...

  Ве замолувам (од срце) ако може да ми ги кажете локациите на сите продавници за музички инстурменти во Скопје. За жал ја знам само МИМИ но не бев задоволен од тоа што го имаат. Поточно сакам да земам Епифон ЕсЏи ама како што се изјасни бачето од Мими, рече дека не работат со Ефифон и дека нема...
 4. rustyblades

  Crazy Stickman Guitar Hero

  http://www.funny-games.biz/super-crazy-guitar-maniac-2.html Игрицава е слично нешо на популарната Гитар хиро, но на тастатурата. ДА видиме колку далеку ке стигнете, јас освоив 25 аворд поинтс.
 5. rustyblades

  Дали мислите дека цените во продавниците се на место?

  Ок, значи инспирација за темава ми е минатата посета на скејтшоп Меднес. Прво барав патики, и не оти имаше некој избор, но решив да прашам за цената. 6500 хммм добро. Прашав дали имаат ракавици без прсти, неќев кожени. барав текстилни. Ми подава девојката едни и ја прашам колку.Ми вели 2000. А...
 6. rustyblades

  Пак ќе крадеме?

  Pa dobro be ljuge do koga? Do koga ke se kradat tugi traki za da se proslavi nekoj vo ovaa nasa drzava? Samo sto resiv da gasam PC, gleam na TV na A1 potocno, nekoj si "GSA" neso kako makedonski gangsta raperi mi zvucea. Sto me najcudese bese toa so muzikata poznata mi bese od porano. Pa dobro...
На врв Bottom