Резултати од барањето

 1. F

  Кладилница (Генерална дискусија)

  За беља 72 дадоа, 11 поени у последна четвртина :D Утре око ми фаќа Атл. Параненсе - Елфсборг 1 @ 2.20 Не дека нешто игра улога у пријателска утакмица шо Елфсборг го продаде најдобриот играч, да прочепкам со кои играчи се дојдени Параненсе, можа пола им одмараат у Бразил..изгубија од Гуанжу...
 2. F

  Кладилница (Генерална дискусија)

  гол/гол не е лоша опција
 3. F

  Кладилница (Генерална дискусија)

  сабота 16:00 Нортемптон - Оксфорд тип 1 @ 1.8 - 1.9 недела 15:00 Задар - Локомотива тип 1 моментално квотата е 2.60 мислам дека до недела нагло ќе падне Иначе за денеска : 18:30 Гројтер Фирт II - Минхен 1860 II ти- 1 @ 2.20 Нивните матици Гројтер и Минхен имаат долга соработка и блиски...
 4. F

  Кладилница (Генерална дискусија)

  20:00 Анжер - Каен тип 2 @ 2.20 Гостите со амбиции да се врнат у лигата и оваа им е прекупотребна, иако Анжер има само 2 бода помалку,немаат амбиции за прва лига.
 5. F

  Кладилница (Генерална дискусија)

  овие шо играа против Атлантас, Даинава се деца 96-97 год. овоа им е тимо, на почеток има екстра коеф. за голови,али не верувам веќе дека ќе ги има у понуда за голови и сл. http://www.fkdainava.lt/cache/private/uploads/images/articles/710x394-phppXB2NV од 18.00 Розенборг - Бран тип 1 квота...
 6. F

  Кладилница (Генерална дискусија)

  England FA Cup Gateshad - Oxford Utd Oxford with only 9 proffesional players,others will be youngsters from their young team... injury crisis for guests; Jake Wright(df 11/0), Alfie Potter(att 11/3) and Jon Meades(df 0/0),Deane Smalley(att 11/5 top scorer),Andy Whing(df 14/0),James Constable(att...
 7. F

  Кладилница (Генерална дискусија)

  мора и ја да се уклучам у темата,стрв ме фана, ја ви за вечер нешо инфо. Brazil Cruzeiro - Ponte Preta Cruzeiro won league so now coach will give chance to players who didnt play much.. VictorinO(df 0/0),Rodrigo(df 29/2),NIlton(mf 29/7) and Martinuccio(att 7/0) are injured. Dede(df...
 8. F

  Tип на денот (Читај правила во прв пост)

  Сао Паоло по мене фикс на денот 1.40 , Вердер со Леверкузен иде гг 3+ и Сити го тепа Виган ...
 9. F

  Tип на денот (Читај правила во прв пост)

  Да ви биде мирна главата..Арсенал T1 2+ и Реал Т2 2+ 4 квота...
 10. F

  Фан Клуб: Брегалница Штип

  Значи,100’% не може да се тврде декаБрацо е у Брегалница,ама сите фактори наведуват на тоа,прашање на време е само кога информацијата ќе биде 100%,пошо добро се крие..:)
 11. F

  Зошто бодрење на странски клубови, а не на домашни?

  Коа подразмислив сеа имаш право..абе друже извини,ама погрешно ти е мислењето..али твое си е шо сакаш си мисли...
 12. F

  Зошто бодрење на странски клубови, а не на домашни?

  . Ај уште еднаш размисли шо си напишал...
 13. F

  Фан Клуб: Вардар

  треба да помине одреден период за да се врати името Вардар...ист случај има и со Македонија Ѓорче Петров...т.е Треска
 14. F

  Фан Клуб: Шкендија

  Честито победа,заслужено ќе бидете шампиони ! ! !Ние продужуваме понатаму,верувам дека ќе опстанеме...
 15. F

  Фан клуб: Работнички

  графитот е фотошоп
 16. F

  Фан клуб: Работнички

  Ги снема кодексите,останаа комплексите... Nestali su kodeksi,ostali su KOMPLEKSI..!
 17. F

  Семинарски, состави, есеи, задачи

  Историски контекст на развојот на гранките на правото на територијата на Македонија во првата половина на XX век (казненото право),aко има некој нешто материјал за ова нека пише...
 18. F

  Фан клуб: Лирија

  Лани исто играше за Ринија ракомет..100%...тој е истиот
 19. F

  Фан клуб: Еуромилк Горно Лисиче

  Тој е,за втора лига екстра играч
На врв Bottom