Резултати од барањето

 1. Tise_MKD

  SonyEricsson J102 VS T-Mobile Pulse mini

  Moze li da mi kaze nekoj dali koristi nekoj od navedenite modeli, dali ste zadovolni i koj e podobar spored vas.
 2. Tise_MKD

  SNOOKER CUP

  Vaka tie sto mislat deka znaat da igraat snuker ke organiziram edno kupce se igra na GrandBiliards pa povelete prijavuvajte se Podetalni inforamacii od koga ke se soberat igraci
 3. Tise_MKD

  Македонија А Супер-лига

 4. Tise_MKD

  ШАХ Турнир

  Вака кој сака да игра Шах ама сериозно Нека се регистрира на http://www.gamezer.com/ Тука на оваа страна ке се играат дуелите Зависи од бројот на регистрирани каков ке испадне турнирот а посто лига да се прави има многу пресметки јас би останал на турнирен систем. 2 групи па победниците...
На врв Bottom