Резултати од барањето

 1. Smoke_a_lot

  Навивач на Вардар претепан во Чаир

  Четири момчиња од албанска националност, од кои двајца малолетници, сите членови на навивачката група „Шверцери“ завчера во скопската населба Чаир нападнале сосед и го претепале само затоа што бил навивач на Вардар. Момчето завршило во Ургентниот центар, каде што му била укажана лекарска помош и...
 2. Smoke_a_lot

  Геријатриски метал

  И така. Си бил еден внук и на своите баба и дедо им рекол: Ако сакате внук ви да носи петки од школо, ќе треба да му исполните една мала желба. Ќе ви пуштам една песна од моите а вие играјте на неа како ќе ви дојде.... Видеото каде што бабата и дедото „денсаат“ и бенгаат - клик ТУКА Преземено...
 3. Smoke_a_lot

  И тогаш Бог го создаде...

  Превземено од мотика.ком
 4. Smoke_a_lot

  2Crew

  Македонска рап група,ново создадена повелете-слушнете-проценете. 3 песни имаат сеа за сеа,интересни лирики. Никој не ги слушна?
 5. Smoke_a_lot

  До кога?

  До кога ќе дозволуваме ЕУ да не ебе у здрав мозок?Дајте луѓе да никне некоја иницијатива да напраиме еден протест против ЕУ и НАТО интеграциите-или ќе ја примат Македонија со се Македонците или кој ги ебе!
 6. Smoke_a_lot

  Запад или Југославија ?

  Доколку ги споредиме сите музички стилови,песни итн итн....чија музика мислите дека е подобра? За наше уво се разбира! Еве една моја мала споредба: Југославија Запад
 7. Smoke_a_lot

  Душа да ни извади

  Ени, мени, сени, сени, чоколада... беше еден од најфините детски стихови кој кај многу генерации будеа баш топли спомени. И после дојде Пане со песната "Душа да си насладам" и ни се посра на тоа :) Типов е гарант од школата на Андреев....
 8. Smoke_a_lot

  Македонска мафија

  Од мафиите во Македонија имаме: Клан Поток Еве како да се приклучите Мафија Тетовчанка И се разбира добро познатите приватњаци: quote=Гемиџија;1981545] Backstrackstreet Boyz Дали К.Голубовиќ делува вака на младината или што е?
 9. Smoke_a_lot

  Децата од Chernobyl Crew

  Официјална веб страна Чернобул Кру Еве и некои видеа (МС стајл) Двајцата на мајкот
 10. Smoke_a_lot

  Urban Dictionary: Albanec

  http://www.urbandictionary.com/define.php?term=Albanec Ова мора да се види! Можеби требаше да иде во Чек дис аут!
 11. Smoke_a_lot

  Сабрина интервју

  Сабрина (циганска верзија на Бокич 13) ја силувале-барем така вика...А ова е испрашувањето од алфите....Те натри?-ЕПА КАКО...ме ебел од позади,му го пушело...све комплет за 500 У курац забораив клипот да го ставам:tapp::tapp::tapp:
 12. Smoke_a_lot

  Елдриџ

  Кој не слушнал за него и не ги погледнал негојте клипои нека повели:
 13. Smoke_a_lot

  Сејдиу-Пуканиќ

  Не ви е малку чудно што у исто време се случува да го убијат Пуканиќ и да го уапсат Сејдиу,како демек да не знаеа претходно дека врши илегални дејности?
 14. Smoke_a_lot

  Кој рече дека Брус Ли е мртов?

 15. Smoke_a_lot

  Кобен прдеж

  Постојат повеќе ситуации во кои не е препорачливо да прднете, но заради некои можете и да завршите зад решетки. На пример, кога во полициска станица ви земаат отпечатоци на прстите, а вие стоите преблиску до полицаецот.... Еден маж ќе мора да се соочи со сериозни обвиненија откако прднал...
 16. Smoke_a_lot

  Нарачал убиство на мајка му, за девојката да има силикони

  Тинејџер од Колорадо изнајмил платени убијци да ја убијат неговата мајка, за со нејзините пари да и плати операција за зголемување на градите на својата девојка. Осумнаесетгодишниот Никита Ли Вајс, е уапсен под сомнение дека го планирал убиство на сопствената мајка, рече Мајк Барнет заменик...
 17. Smoke_a_lot

  Алал вера

  Доколку го побарате зборот Macedonia на онлајн речникот Babylon ќе ви даде многу интересни податоци...Проверете тука
 18. Smoke_a_lot

  Gipsy Punk

  Weird combination of punk, Balkan’s ethno music, gypsy folk and dirty rock’n’roll named KULTUR SHOCK are solid institution of Seattle’s underground scene for years now. The band’s members hail from Bosnia, Bulgaria, Japan, and the United States, but the complexity only begins there. Their...
 19. Smoke_a_lot

  YMCA-NMKY

  OMG!!! http://www.milkandcookies.com/link/66459/detail/
 20. Smoke_a_lot

  Честит Ден на Армијата

  Нека ни е здрава и жива армијата!Годпод нека ги чува тие македонски синови,да не бранат уште 100 години!
На врв Bottom