Резултати од барањето

 1. Шмики

  Google тајни

  Дај да споделиме некој гугл тајни овдека, зошто понекогаш знаат многу да помогнат. Еве јас прв: - Како да барате крак на гугл: пишете crack: име на апликација (пр. crack: GTA IV) - Како да барате фајлови од рапидшер: site: rapidshare име на фајл (пр. site:rapidshare.com madonna - Kaко лесно...
 2. Шмики

  According to Jim

  Нова сезона на оваа фантастична комедија. Се работи за семејни/љубовни проблеми. Во тој тек на решавање на проблемите има јака комедија ! Препорачливо е да се гледа. Ја гледате ли воопшто ? :star::helou:
 3. Шмики

  Тренирате ли фудбал во некој од македонските тимови?

  Јас тренирав во групата петлиња. Едно време бевме први во лигата. Се додека не ни се распадна тимот. ИЛИНДЕН !!! А вие сте тренирале или сеуште тренирате ? :kesa:
 4. Шмики

  Цимери

  Оваа е меѓу првите макеонски серии. Колку е и добра, толку и е лоша. Јас ја гледам секој ден зашо стварно ми се комедии :pos: А вас ви се допаѓа ?
 5. Шмики

  Квиз 50-50 !

  Нов квиз на телевизијата А1 Ова лето, за сите љубители на квизови, телевизијата А1 нуди можност за брза заработка од 300.000 денари низ игрите на знаење во новиот квиз „50-50“. Македонското издание на интерактивниот квиз во светот познат како „Фифти-фифти“, за сите среќници и вљубеници во...
 6. Шмики

  Најтажен цртан филм

  Кој бил вашиот нај тажен цратн филм на кој можеби имате пуштено солза -две. Јас ке ви се претставам со The Lion King. И тоа уште како мал. Кога го убија Муфаса се изнарикав тогаш. А + тоа беше баш пред гости. Се усрамив. Ама сепак вредеше ! А ваш ? :tv:
 7. Шмики

  Фиксна протеза

  Фиксна протеза ? Има ли некој искуство од вакво чудо. Можеби касно ја отварам темава зашо јас утре идам да местам. Има ли некој што носи ова па да ми каже како, што, дали боли, колку време ја местат, ке имам проблеми со јадење, со четкање на заби ? Зборете ми само без претеризам, за џабе не си...
 8. Шмики

  Каде се наоѓа вселената ?

  Често пати се запрашуам(можеби и вие) каде се наоѓа сево ова што не опкружува. Можеби ке биде малце тешко да објаснам, но знам дека ке се искажам. Единствено не ми е јасно, каде се наоѓа овој небесен простор, сите планети. Човештвото си претпоставува дека е без краен, но според физичките, или...
 9. Шмики

  Рецензија : Assassin's Creed

  Еве ја рецензијата што ја ветив, па да почнеме од самиот почеток, за нејзините карактеристики. Assassin's Creed претставува игра, една од нај ретките добро изработени (gameworld): незаборавна, малку од помалку здодевна, и која сеуште се коментира меѓу народот. Секој удар е пополент со сјаен...
На врв Bottom