Резултати од барањето

 1. Христов

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Нивото на Матич веќе е за во Црвена Звезда. АВБ е толку очаен во напад, после секое поминато лето се надевам дека ќе се врати со нешто барем подобрено, јок, ништо. Дали и тренираат летно време освен одржување фитнес, очаен е, со ваков лимитран бек не можеш да играш фудбал. А Марсиал и да сакаш...
 2. Христов

  Македонска фудбалска репрезентација

  По некој портали имаше дека не е потребно ПЦР за Букурешт, тоа дефинитвно е?
 3. Христов

  Храна за кучиња

  Мојот совет е од одгледувачницата од каде што ми е земена акитата, од Хрватска.
 4. Христов

  Акита Ину

 5. Христов

  Храна за кучиња

  Јас имам јапонска акита, мојата јаде Еукануба.
 6. Христов

  Македонска фудбалска репрезентација

  Прати го пак да не го барам. Ако се влегува од следните лига нации, подобро да не одиме лига погоре :icon_lol:
 7. Христов

  Македонска фудбалска репрезентација

  Од следни лига нации ќе се влегува на Европско?
 8. Христов

  Македонска фудбалска репрезентација

  Дај бе уживајте :pos: Какви бугари, какви глупости? Ова се моменти за уживање
 9. Христов

  Македонска фудбалска репрезентација

  Не :icon_lol: Ако некој има информација кога стартува продажбата на билети нека каже
 10. Христов

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  СЕЉАЧИШТА
 11. Христов

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

 12. Христов

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  :pos:
 13. Христов

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  А како да се ослободат од вишокот кога никој не ги бара? Пред две-три години кога некој ќе изиграше еден добар меч му даваа нов договор, сега никој не ги бара, ама и нив не им се оди и самите знаат дека не вредат ни 10% од парите што ги земаат.
 14. Христов

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Катанец
 15. Христов

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Пополнети сме на сите позиции, браво. Тоа што го играат Линделлф, Менсах и Џејмс е за затвор.
 16. Христов

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Рохо никој не го бара, што ќе ни е лев бек, го имаме. o_O
 17. Христов

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Покриени сме биле :pos: :pos:
 18. Христов

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Man City have signed Aké and Torres and are reportedly set to bid €80m for Koulibaly. Chelsea have signed Werner and Ziyech. Liverpool have signed Tsimikas and are closing in on Thiago. Even Arsenal have signed Willian. Are United getting left behind in the transfer market? Who do you think...
 19. Христов

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  На моменти игравме врвен фудбал, каков што многу време не сме играле, штета за аматерските грешки. Ајсмен па уште и силен :pos: Мора да се пополни тимот. Лев бек, стопер класа не овој циркузант и крило, ако планираат за нешто да се бориме. Ако веќе успех за тимот е да биде во топ 4, ок.
На врв Bottom