Резултати од барањето

 1. Soulscar

  Како до најјаките девојки?

  Срцка ти ............ немам зборови. Еве што се подразбира под спонзоруша - ЧИСТА ДЕФИНИЦИЈА:vozbud::vozbud::vozbud:
 2. Soulscar

  Како до најјаките девојки?

  Ок моја грешка...............:vozbud: Срцка................Платон ти е грција, ама ти посеизгледа ни географија не си учела. Кога на овие простори луѓето се посветувале на себе воздугнување како умствено така и телесно ЗАПАДОТ НЕ ПОСТОЕЛ. Фотошоп................значи се што ви е...
 3. Soulscar

  Како до најјаките девојки?

  Ја пресече тука нема што. како што велиш исто и јас вежбам од својата 6 година прво 5 години гимнастика и до крајов на животов околу 9 години вежбам карате и теретана напоредно па јас знам како е да се мачиш за да имаш ОК тело. А тоа што го кажа како и да е таа што ја критикуваш, ПРВО се...
 4. Soulscar

  Битола

  Ако се селам да живеам некаде на друго место во македонија сигурно ке ја изберам Битола. Мислам дека во Македонија барем според мене е нај ЕТНИЧКИ чист град, карактер на луѓе - подобро здравје, а чаршија да излезеш и да не се вратиш никогаш. Ако можам да бирам одам да станам Чкембар уште...
 5. Soulscar

  Очигледни докази на Божјото постоење

  Добро господа one of a kind, made by good it self by his own image. Повеќето од вас веруваат во вонземјани!?!?!?!? Бес да се расправаме знаете дека е така. Е што е страшното во случајов: Верувате дека постои живот надвор од планетава а верувате дека господ ве направил по својот имиџ. ДЕЧКИ...
 6. Soulscar

  Нов светски поредок

  Дечки само Zeit gaist се е објаснето поубаво здравје. Дури и примери има Подобро од ова неможе да се објасни се е кажано. Ве молам погледнете само колку е страшно
 7. Soulscar

  Како до најјаките девојки?

  Јака кола нешто во џеб (се мисли на пластика обавезно), и луѓе што можат да те внесат во најјакиот клуб.... После ова само let the magic work:kesa: Тоа е страшното нели?????
 8. Soulscar

  Кајгана психолог

  1. Значи така треба додека девојката не ти е тука.........:pos2: 2. За вториот дел мислам дека можеш малку да се најдеш самата себеси па ќе видиш за што ти зборував пред некој ден:back:
 9. Soulscar

  Каде може да најдам? (Општи прашања)

  Значи ако има некој да ми ја најде Uber macedonische, ама со спотот од филмот за кој е направена - Збогум на дваесетиот век, лижам, пушам , клекнувам и се по ред за кој сака само најдете ми ја оти нигде ја нема.......... Фала однапред:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud: Ако ја најде некој нека...
 10. Soulscar

  Linkin Park

  Вадење бес однатре = шутка Иако во право си за LP и различната музика која ја прават, дефинитивно Архангел се за нив дедовци со искуство кои можат да направат иста гужва со една десетина од луѓето кои они ги имаат на концерт........:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
 11. Soulscar

  Linkin Park

  Гледам и ти си си поминал суѕпер, КОЈ зане може сме се шуткале а не сме знаеле кој е кој:pos2::pos2:. Али супер беше само се надевам нема да умре во скоро време типот да се исшуткаме на неговата музика уште троа............:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud: И за да не биде ОФФТОПИК еве ке речам...
 12. Soulscar

  Linkin Park

  Јапонците можеби сктенале ама замисли коаг ке скренат Македонците Верувај многу е покрваво во живо!?!?!?!?!?!? ОД ИСКУСТВО
 13. Soulscar

  Linkin Park

  Кога би сакал некој да настапува дефинитивно би биле они. Мислам дека на нивната музика би можело да се направи најголемата шутка во македонија:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
 14. Soulscar

  Се плашите ли од темнината? Зошто?

  Ради серијата....................... баш беше страшна и психопатска!?!?!?!?!?
 15. Soulscar

  Баба Ванѓа предвидела трета светска војна во 2010

  Предвидела она или не во 2010 ке биде посеизгледа војна и тоа на среде балкан. МНОГУ е реално........ а имам чуено и дека истото го предвидел и Нострадамус и тоа баш за балканот а и условите се баш погодни. БИЧЕ РАТА БРАТЕ??? БИЧЕ, БИЧЕ - велат на лепа села лепо горе, и многу се у право.
 16. Soulscar

  Дали флертувате на интернет?

  Дечки таквите работи се најдобри на старомодниот начин. Во живо и реално............ другото ми е многу заебано. Замисли флертуваш а појма немаш со кого, и после испаднала бабарога
 17. Soulscar

  Шведска ги озакони хомосексуалните бракови

  Ама човек се наоѓаш на балканот Гледаш што им се дешава!?!?!?!?!?
 18. Soulscar

  Како да ги прочитате жените при флертување...

  Според мене партнерка во флерт која те слуша внимателно се смее на твоите шеги макар и тогаш кога не се толку смешни или најбитното влегува со тебе во конверзација за темите кои ги отвараш без притоа да прави лице колку да се зборува. Едноставно изразот на лицето, треперењето на гласот сето тоа...
 19. Soulscar

  Шведска ги озакони хомосексуалните бракови

  Батка ти живееш во македонија каде такво дете не би издржало ни 5 мин во каурско школо. Кај нас е доволно мајкати да се премажила за маста да ти ја извадат додека не пораснеш а не па родителите да ти бидат хомо. ДА за мене е нормално тоа ама во 100 души глупави паметниот е лош, така да нашето...
 20. Soulscar

  Со затворени или отворени очи?

  Не бе не сум педер не се секирај така ми се пиша:)
На врв Bottom