Резултати од барањето

 1. khz777

  Телеком ADSL и OPTIC интернет - генерална дискусија (новости, прашања, проблеми)

  Zdravo . Sakam da prasam dali ima opcija na Thome da se proveri kolku internet trosam ?
 2. khz777

  Вода за пиење, од чешма или флаширана?

  Флаширана само во стакло .Сите кои се оперирани кај Жан Митрев им се препорачува да пијат флаширана вода . Водата во Скопје одамна не е таа што беше . Особено може да примени човек што има тврда столица да почне да пие флаширана вода . Во краток рок ке види дека има огромен напредок .Пробано и...
 3. khz777

  Љубопитен за Сателитска тв

  Добро а од прилика колку програми имаш кои се на HD кои се со резолуција мајнкрафт .Дали имаш само програми од ЕУ или од цел свет ? .
 4. khz777

  Љубопитен за Сателитска тв

  Има посебни пакети со програми или како иде тоа ? Објасни малце повеќе и каква опрема си земал баш ме интересира.
 5. khz777

  Strike Back

  6 епизоди има првата .
 6. khz777

  Eskort vo Skopje?

  Во која категорија беа во станови или услуги не ми текнува?
 7. khz777

  Непочитување на полициски час

  Најдобриот дел од видеото е тоа каде што излегува овој да ги смири им кажува дека ќе ги врати и од таму некој глас вика "Ако ние ќе те чекаме" :ROFLMAO:
 8. khz777

  Коронавирус (COVID-19)

  После тоа видеото со тие на Флорида за фестот верувам дека само една држава го има најдено лекот за вирусов .:cuc: Kim Jong Un .
 9. khz777

  Коронавирус (COVID-19)

  Како тоа да паѓа .Корона не работи сабота и недела ?
 10. khz777

  Коронавирус (COVID-19)

  Сабајле одам во тинекс маркет гледам празни места на раФтовите фалат доста производи. Во неделата купив омекнувач за алишта 180 денари сабајле го гледам на истиот раФт 210 денари .Си јадам од оние на штарк српски наполитанки истите во неделата 48 денари денес 65 денари :confused:. Очекувам...
 11. khz777

  Торенти (официјална тема)

  За овој рутракер треба инвајт ?
 12. khz777

  Торенти (официјална тема)

  Не го отвара тој .
 13. khz777

  Торенти (официјална тема)

  Го пробав и овој 1337 и тој е слаб со сидери .Особено некои постари торенти под 2015 неможеш ништо да симнеш .
 14. khz777

  Торенти (официјална тема)

  Долго време бев на пајртбеј и кикес .После се префрлив на замунда па и замунда ја упропастија сега на арена и таа гледам почна да пропаѓа.Некој да даде инвајт за некој добар торент сајт што треба да се одржува и рејтинг и сФе ?Зашто од сега овие наброени ниеден речиси не е во добра состојба гледам .
 15. khz777

  Кој е насловот на песнава? (Барам песна)

  Барам песна што е многу слична на оваа .Стара хипхоп & аренби песна 1995 -2005 макс мислам дека е .Нешто оди "they cant hold us " Многу сличен ритам има на оваа .Почетокот е скоро ист како на оваа песна .https://www.youtube.com/watch?v=Wt88GMJmVk0
 16. khz777

  Каде може да најдам? (Општи прашања)

  Имаше цена нешто да знаеш утре ќе одам натака .
 17. khz777

  Каде може да најдам? (Општи прашања)

  Каде може во Скопје да се најде вакво нешто . https://www.youtube.com/watch?v=erXpvb3I-UQ
 18. khz777

  Случувања во Македонија (Генерална дискусија)

  https://www.youtube.com/watch?v=dgm52olnz0o
 19. khz777

  The 100

  Ќе те скршам еј ако ја нема .
На врв Bottom