Резултати од барањето

 1. Ѕвер

  Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

  дај му пичка и ќе ја наредите работата
 2. Ѕвер

  ПРОТЕСТ НА УКИМ!

  еве ви можност да не се мрцварите до влада и да правите гужви да му го соопштите револтот на премиерот
 3. Ѕвер

  ПРОТЕСТ НА УКИМ!

  http://sdmm.blog.com.mk/ еве ги лидерите на овој студенстки протест...
 4. Ѕвер

  Фудбалери Кајганџии! [ОТКАЖАНО!]

  Класика:vozbud:
 5. Ѕвер

  Фудбалери Кајганџии! [ОТКАЖАНО!]

  Фала курцу ја видов темава.Доаѓам.
 6. Ѕвер

  Вашиот хит на денот

  Parni Valjak - Molitva
 7. Ѕвер

  Нападнат и прекината презентацијата на македонскиот речник во Атина

  Едно огромно БРАВО за нашето Виножито кое во окупирана Македонија ги издржува сите овие притисоци.
 8. Ѕвер

  Зогу: Косово и Албанија може да се обединат

  И Србија повторно ќе се граничи со Албанија...
 9. Ѕвер

  САШО ДИМИЌ, СТЕФЧЕ ЈАКИМОВСКИ или МИЛА?

  А зашто Стефче части во Кокс?
 10. Ѕвер

  Предавници според ДПМНЕ на Груевски.

  Кај е србоманчето лингурско Зевсче да прокоментира нешто за ова?
 11. Ѕвер

  Четири месеци затвор по снимање свадба во Леринско

  Зашто членовите поддржувачи на комуњаризмот не постирале ниедено мислење на темава?
 12. Ѕвер

  Јосип Броз Тито - Црвено и Црно

  Тито, човекот кој од Македонците сакаше да направи вештачка нација - Југословени. Негативна личност.
 13. Ѕвер

  Дали владините кампањи ја нарушуваат приватноста?

  Србоман, што вика анкетата?
 14. Ѕвер

  Вашиот хит на денот

  Prljavo Kazaliste - Kao
 15. Ѕвер

  Нова војна на Косово, реалност или фикција ?

  Чича као што гледам пушиш албански кур
 16. Ѕвер

  Нов ентитет си го зема местото во Македонија

  А Србија си остана најголема светска курва
 17. Ѕвер

  Прашања во врска со матура

  1 екстерен - Македонски 2 екстерен - Англиски 1 интерен - Историја 2 интерен - Јавно право Прокетна - Надлежности и работа на Собранието на Р.М. се спремам за на политички, дај Боже да помине се како што треба.:pipi:
 18. Ѕвер

  За мене не постои римски папа.

  Па и овој што ја отворил темава е поклоник на Вранишковски и на СПЦ.....јас стварно незнам зошто се толку безобразни да навлегуваат во нашата духовна интима:toe:
На врв Bottom