Резултати од барањето

 1. rymz

  Среќен Роденден Внуче

  Унук, нек ти се угоде сине, да ти се множат. Доста ебеш пиксели и црташ женски.
 2. rymz

  Пачови. Тековни и идни

  General New art textures have been added for Argent Tournament mounts. Any mounts already purchased from the Argent Tournament vendors will be updated automatically. Argent Tournament mounts with the old textures will still be available for purchase from the Argent Tournament vendors for a...
 3. rymz

  Туториал за Insane in the membrane.

  Insane in the membrane ачивментот е досега барем еден од најтешките ачивменти за постигнување поради фактот што одзима ОГРОМЕН број на саати за фармање и собирање материјали кои што се скапи а може и да ги нема. Критериумот за постигнување на овој ачивмент е да се постигне екзалтед репутација со...
 4. rymz

  Закон за дискриминација...

  Нема визна либерализација без законска заштита од дискриминацијата. Условот треба да биде исполнет со новиот закон, чиј работен текст го разгледуваше Националниот совет за интеграција и невладините организации. „Се зајакнува улогата на народниот правобранител, зашто постои посебен закон за...
 5. rymz

  Собиранка 25+ / Trilogy (24-ти Април Петок - Плаза де Торос)

  Со оглед на тоа дека штотуку имавме избори, дека не чека тежок период, мислам дека е паметно да си олесниме од маките. На 13ти Април, 2009та, се организираат трети по ред олимписки игри на стари тркала. Да не должам многу, правилата на играта се следниве. Каде? - Кафана некоја. Има време...
 6. rymz

  Изум на векот. Телефон кој што вари кафе

  Омфг...и ова го видов. Не ми се веруе. Излишно е да кажам било што, има ептен убава презентација, па се надевам дека кога тогаш ќе го видиме телфонов во употреба :) Линк
 7. rymz

  Препакувал и продавал слатки од ѓубриште

  БЕСКРУПУЛОЗЕН ТРГОВЕЦ ОД КОЧАНИ ЗАРАБОТУВАЛ ОД РАСИПАНА ХРАНА Препакувал и продавал слатки од ѓубриште Емилија Стефанова Триесет и деветгодишниот Т. Б. од Кочани, во текот на декември минатата година од депонија собирал слатки, кои таму ги фрлале фабрики за кондиторски производи, а...
 8. rymz

  Собиранка 25+ The Sequel

  Откако помина некое време на првата собиранка од ваков тип, денеска со ВикторГГ се одлучивме да пробаме да собереме луѓе за второто продолжение од почнатиот натпревар. Темава ја отварам за сериозни коментари, така да се молат тие што не го исполнуваат условот нека не се замараат да пишуваат на...
 9. rymz

  Среќен роденден ВикторГГ

  Сречен Роџендан сине...да не те тегнам сеа за уши па да станеш....неубав..само ќе ти посакам се што ти лежи во срце, да ти легне во кревет. Со среќа во животот, подобри резултати во спортот, и мафни на камерата и поздрави не на емисија коа ќе те викнат некогаш на интервју.
 10. rymz

  Kај сме...и зашто?

  Денеска онака досадно, си читкам Вест...не дека нешто ми е посебен весников, ама две писанија..од еден весник да ми се убаи, не ми се случило бааѓи одамна... Реалност. Колку да и некои од вас не го сакаат Денко Малески, некои не го сакаат Горан Михајлоски...знам, секој со свои причини, ја па...
 11. rymz

  Салеп на скопска горештина!

  Бидејќи Пико веќе долго покажува интерес да проба од салепот Скопски, а дека и Мистичен мисли дека бегам од моите должности, одлучивме дека овој Петок ќе биде судниот ден кога ќе се пијанчиме на Салеп (ако тоа е воопшто возможно). Времето, бидејќи горештиниве корнат, предлагам да биде од 18:00...
 12. rymz

  За друштвото од Маса бр.5..

  Недела навечер, слатка смеа. Маса бр5. Multicultural fuckfest... зашто се смеевме?? Хепа...
 13. rymz

  Кумство и црквата

  Деновиве една познаничка се мажи, и паднавме во мала дискусија, то ест ми кажа еден детаљ кој ми беше непознат. Доколку има венчање во црква, тогаш и кумот треба да биде крстен...Тоа некако мене не ми е логично. Зашто кумот да мора да биде крстен. Тој да кажеме не е верник. Зарем влез во куќа...
 14. rymz

  Hunter

  Buildot mene licno ne mi se svigja, deka ne gledam poenta eden hunter da igra survival, koga toa za nego go pravi negoviot pet. Ako sakash da izdrzhish kjotek da ne te tepaat, togash igraj go beastmastery, taka i kje mozhesh da farmash polesno, so toa shto petot kje ti pravi damage, ti samo kje...
На врв Bottom