Резултати од барањето

 1. mona999

  Facebook - официјална тема (новости, прашања, проблеми)

  Како да избришам допаднати страници на фејсбук кои се избришани мегутоа ми се појавуваат во листата на мои Liked pages заедно со тие што си се активни страници најнормално?
 2. mona999

  Анкета: Локални избори 2021 (кандидати, активности и кампањи)

  Заев на прес - конференцијата кажа дека се оддржале фер и демократски избори а сепак во повеќето општини победи вмро, добро е што си признава.
 3. mona999

  Анкета: Локални избори 2021 (кандидати, активности и кампањи)

  Пак да биде на власт, пак истото би го направил зајко за ништо не се кае, напротив се гордее.
 4. mona999

  Анкета: Локални избори 2021 (кандидати, активности и кампањи)

  Kе давал прес конференција во 00 : 30 ко бајаги
 5. mona999

  Анкета: Локални избори 2021 (кандидати, активности и кампањи)

  да иде заедно со велимир смилевски
 6. mona999

  Анкета: Локални избори 2021 (кандидати, активности и кампањи)

  веќе нема да има присилна вакцинација? мицкоски кажа така ако дојде на власт, тоа е исто така битно
 7. mona999

  Анкета: Локални избори 2021 (кандидати, активности и кампањи)

  за исти општини и вмро и сдсм викаат дека имаат водство, на страната на дик нема резултати
 8. mona999

  Анкета: Локални избори 2021 (кандидати, активности и кампањи)

  за градоначалник на скопје нема никакво инфо кој води?
 9. mona999

  Попис 2021

  https://www.youtube.com/watch?v=4QGTvmBKX0E
 10. mona999

  Попис 2021

  https://fokus.mk/simovski-bazata-na-drzhavjani-e-2-400-000-i-ottamu-se-vleche-izbirachkiot-spisok/?fbclid=IwAR1TodR4_LHgogQeUvBESjl5WkotZXX6QZDwACDYcMrQzEAhiT0K8Wr6hCo Значи во право бил зајко кога кажуваше 600.000 иселени, ете сега си испаднавме 1.8м , точно е се се поклопува
 11. mona999

  Попис 2021

  Не сакаат да чујат за македонија, ниту да се вратат, а камоли да се попишат.
 12. mona999

  Попис 2021

  Од овие што кажуваат и напнуваат како тоа во мк имало 1.8м гласачи и 1.8м жители да не можеш на раат да отвориш фб или интернет да прочиташ нешто. Па досадни се веќе!!!
 13. mona999

  Попис 2021

  Тие што не биле попишани биле ''статистичка грешка'' тоа го имало во сите држави во светот, изјасни маричиќ.
 14. mona999

  Попис 2021

  Ке испадне 1м жители има скопје, останатите, 800, 900к во провинција. Селата преполовени, други села скрос изумрени.
 15. mona999

  Попис 2021

  Немаме ние обичниот народ увид во таа апликација, јас ти зборам кога дојде попишувачка кај мене дома го стави лаптопот ми овозможи увид во се, ми ја покажа апликацијата и се како функционира, зашто јас многу ја распрашував ме интересираше, па така знам. Откако ке заврши со попишувањето, 15...
 16. mona999

  Попис 2021

  https://www.slobodnaevropa.mk/a/31484619.html Симовски, појасни дека ако требало ќе побарале продолжување пред пет дена, а не на последниот ден. Сите тие точно знаат кои куки и згради се непопишани ама не знаат колку грагани, апликацијата е со гугл мапс, зумираш и пример попишаната кука е...
 17. mona999

  Попис 2021

  2002 пописот далеку непоорганизиран за 2 недели ''попишаа'' 2 м народ сеа за 20 и кусур дена да не можат многу помалце, секогаш пописите биле 15 дена
На врв Bottom