Резултати од барањето

 1. Б

  PayPal (официјална тема)

  зошто неможам да се логирам We’re looking out for you We didn’t recognize a device or location recently used to log in, so we’d like to confirm your identity. ништо не сум сменил.ни па сум бришел
 2. Б

  eBay (официјална тема)

  сакам да нарачам во вредност од 30долари,да му кажам да пише дека е подарок,дали фунционира тоа сеуште,или да пише помала сума на пакетот,споделете искуства
 3. Б

  Мислење за фотоапарат

  http://www.mediamarkt.de/de/product/_panasonic-lumix-dmc-fz82-2219797.html http://www.mediamarkt.de/de/product/_panasonic-lumix-dmc-fz200-1815003.html http://tehnomarket.com.mk/product/9128223/sony-dsc-hx300b со тоа што првите два ги нема тука,треба од германија и ќе бидат како без гаранција за...
 4. Б

  Работи ли некој со REVcontent?

  читав дека 98% ги одбивале апликаните,иначе ми се свиѓаат што и со адБлок ги покажува
 5. Б

  Fiver искуства со нарачување?

  сте нарачувале ли шерување на сајт за качување на трафик за АДсенс,реални ли се посетите или ботови.
 6. Б

  Работи ли некој со REVcontent?

  Како сте задоволни од Рев контент,што треба за да ти одобрат соработка?
 7. Б

  Google AdSense (официјална тема)

  здраво,ме интересира кога се полни You've reached 81% of your payment threshold, ТHRESHOLD e 70е,а на лајфтајм имам 90е,кога ќе ми гри префрлат?извинете сеа почнав со ад сенс
 8. Б

  Работи ли некој со Ad Content реклами?

  Работи ли некој со Ад контент рекламите на сајтови?
 9. Б

  Помош, софтверски проблеми и совети

  Здраво,да ве прашам,имам проблем со камерата на леново 110 15acl,после апдејтот на windows 10 pro,не ми ја пушташе камерата,пробав со драјвери пак не сакаше,после го избришав драјверот и delete software for this device,и сега никако не ја дава нигде камерата,преинсталирав виндовс пак нигде ја нема?
 10. Б

  WordPress

  Зашто место името на сајтот/title и таглајнот,ми ја дава HOME само горе у опис?
 11. Б

  Google AdSense (официјална тема)

  Како примате пари на адсенс,преку wire сметка у банка или има друг начин,и колку време откако ќе се постават рекламите ќе се појават ба сајтот?
 12. Б

  WordPress

  ми ги дава следниве грешки на сајтот Warning: fopen(/home Warning: fread() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /hom Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started...
 13. Б

  MoneyBookers (официјална тема)

  Имам поднесено документи,неколку дена веќе стои Questionnaire Submitted,колку се чека отприлика?
 14. Б

  Ад Флу

  Ставив ад флу на мојот вебсајт,имам посети,ама не ги брои?
 15. Б

  Заработка на интернет (официјална тема)

  Како да го сетирам адФлу на мојот веб сајт,ставив,имам посети,ама не ги брои?
 16. Б

  MoneyBookers (официјална тема)

  Ми стигна пајонерот,сега што треба да направам,да ја верифицирам со лична карта,и после која банка да ја поврзам?која сметка?и колку време се чека за верификација,прифаќаат ли сликана л карта,или мора скенирана у пдф формат?
 17. Б

  WordPress

  ставив уште еден домеин на мојот хостинг,инсталирав вордпрес,и се коа сакам да се најавам на /wp-admin ми пишува Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home4/
 18. Б

  Opel Club Macedonia

  Корса б 1.4 97ма,кога палам не се креваат обртаите,и гаси,со гас сака?што може да е?
 19. Б

  WordPress

  Дали функционираат темите од пират беј?
 20. Б

  Помош, софтверски проблеми и совети

  Имав два торенти,сеа при крај се со симнување,ама се замрзнува нот респондинг биторентот,и у торент пробав,истп нот респондинг?што може да е?
На врв Bottom