Резултати од барањето

  1. Babaorajli

    Влез во Грција со новите услови од мај 2021

    Ја отворив темата за споделување искуства околу влезот во Грција со новите услови - Потврда за вакцинација, ПЦР тест, Потврда за прележан ковид/потврда за присутни антитела и новиот електронски систем за внес на податоци travel.gov.gr, па бујрум искуства и мислења.
На врв Bottom