Резултати од барањето

 1. Dange

  Модни совети/предлози/сугестии/прашања (Каде може да најдам?)

  Дечки кај може да најдам добро сако, некаде до 4000-5000 може и комплет со панталони до 6000ден ? Sent from my iPhone using Tapatalk
 2. Dange

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Мислам околу 100-150 евра кај шиник е гасење
 3. Dange

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Ама светеше 1 минута и еве веќе 100 км негде се нема упалено.. Sent from my iPhone using Tapatalk
 4. Dange

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Како да знам дали е нешто од ова што сменил ти? Покажува на дијагностика? Sent from my iPhone using Tapatalk
 5. Dange

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Иначе ESP ми светна кога ставав OBD II од aliexpress [emoji16], 2 пати кога го приклучив светнуваше и после кога ќе го извадев се гасеше, може да праи OBD некој проблем со електрониката? Sent from my iPhone using Tapatalk
 6. Dange

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Немам ништо друго светнато ова ми светна еднаш само после перење , електронската кочница добро работи и на дијагностика не ми најде грешка.. Sent from my iPhone using Tapatalk
 7. Dange

  Opel Club Macedonia

  Што може да биде? Ми се појави после перење и се изгаси Sent from my iPhone using Tapatalk
 8. Dange

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Што може да биде? Sent from my iPhone using Tapatalk
 9. Dange

  Opel Club Macedonia

  А на отворено колку ти троши? Sent from my iPhone using Tapatalk
 10. Dange

  Opel Club Macedonia

  Ја би го изгасил, само да не ми прават проблем на технички? Sent from my iPhone using Tapatalk
 11. Dange

  Opel Club Macedonia

  До што може да е во град 8 литри потрошувачка а на отворено 6-7 ? Се работи за Опел Астра Ј 1.7cdti 125hp, не дава никаков проблем на дијагностика ? Егр е софтверски исклучен, во лер 0,4l троши
 12. Dange

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Za astra j 1.7 cdti Sent from my iPhone using Tapatalk
 13. Dange

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Предлог кај да изгасам ЕГР и која цена е ?
 14. Dange

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Дали со софтверски изгасен ЕГР може да се помине технички? Sent from my iPhone using Tapatalk
 15. Dange

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Кои гуми се подобри Riken или Tigar? Знам дека на исто место се прават, ама дали има некоја разлика меѓу нив?
На врв Bottom