Резултати од барањето

 1. Alkatrazo

  Фан Клуб: Барселона

  Ск1 , штета што не можам да го гледам,да гледам дали младите надежи ќе пробаат да се докажат,или ќе издишат ко балон
 2. Alkatrazo

  Фан Клуб: Барселона

  Реална е статистикава? Или резултати.ком се збркал?
 3. Alkatrazo

  Фан Клуб: Барселона

  Смешни играчи,смешна одбрана,смешен гол..
 4. Alkatrazo

  Фан Клуб: Барселона

  Чуват се за Баерн минхен:pos: Ебаве ушљаците у одбраната 2 на 3 контра па и со лажњаци ги шинаа,незнаат да се постават дест,мест,дејонг стојко го чуват ццц
 5. Alkatrazo

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Иначе 9год строго макпетрол. Купив средство за чистење сензори.Отворив,испрскав ставив правец автопат,гас обрти газење гас. Е сега на почеток засецкуваше,после никако,ја одмарав колата и назад пак никакво сецкање. Е сегаа пази утре дента кога се олади колата иста песна сецка/трокира...
 6. Alkatrazo

  Фан Клуб: Барселона

  Хорхе Жесус на апаратима:pos: Гави страшен,какви робертовци,пуиџи муиџи,,добар пресинг на средина. На оваа формација ни требат 2 брзи крила,што се виде и со Дембоуз. Штета шо не победиме.
 7. Alkatrazo

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Па последните 3 дена почна така да праве,поточно на тргнување после 1ден невозење, а исто се деси ја возев непокажа ништо,па ја паркирав и после 15мин на тргнување исто.Ја немам возено да долг пат,така да мислам на ладен мотор ќе му дојде.
 8. Alkatrazo

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Здраво работе се за дизел,запалам возам се е добро,подзастанам раскрсница и после на тргнување слабо прима гас,поточно газам што повеќе али не ја прима си оде по све поленка до дека повлече,и почне да троќира... до дизна ќе му дојде нешто или?
 9. Alkatrazo

  Фан Клуб: Барселона

  Врска нема овој пуџ бе,врте се како балерина,звездата и таленто наш пу јазк,ранк селта виго играч.. Па вој Нико за него е измислен. А судијата можеше и 97 мин да почека му еб.
 10. Alkatrazo

  Фан Клуб: Барселона

  Катастрофа дечки,на такви шанси од 5 метра Дест,Гави да не погодеш незнам..На тренинг само подавање играт изгледа..Играта тапа,Депај тапа,Бускец пенционер,Пике гајба лошоо..
 11. Alkatrazo

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Е усреќиме ептен ако е до ламелата... Иначе стара е 8.5 год..(кајмене):D
 12. Alkatrazo

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Здраво,вака сега во рикверц да тргнам,а притоа лев замотан до пола волан и кога отпуштив кумплуг ми стресе на волан,пробав пак 2-3 пати значи полека и пак стресе,до што може да биде бандаж,гума,лаѓер? Исто ми се слуша и бучава кога е во лерт и во 3та (мн бучи)..
 13. Alkatrazo

  Фан Клуб: Барселона

  Супер утакмица до 80мин,али на крај пак почнаа да се опуштат и ќе примаа гол. Дест ми се чини и лево повеке му лежи,асистенција одма,дриблинзи,продори све.. Средината добра колку толку.. Да си ги тепаме дома сите,а у гости макар нерешени за лига шампиони место.. ФААТИ исссс БЕК!
 14. Alkatrazo

  Што јадете во моментов? (фото)

  и 2 поховани зденки:D
 15. Alkatrazo

  Copa América 2021

  Во 88 што промаши Меси а у Му се ффатија нозите,страх улица брестова,трема,споменик..Наместо да ја решеше утакмицата. Иначе пола утакмица уфц беше:D Честитки за Меси
 16. Alkatrazo

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Иста ситуација,ми стави мајсторот некое средство 500 ден, прво требаше да ја загреам до 90c,па го стави од казанчето и после да возам 20-30 мин без престан.. Е сега после тоа месец дена не капеше ништо,и почна пред 2 недели по малку да пушта,го пратам казанчето не се троши скоро ич..па ќе следам...
 17. Alkatrazo

  Што јадете во моментов? (фото)

  со фудбал нормалноо:D
 18. Alkatrazo

  Фан Клуб: Барселона

  Серхи Вуду Роберто ти ебам малеро скапан
 19. Alkatrazo

  Фан Клуб: Барселона

  Сепак ќе треба да се задоволиме само со купот.
На врв Bottom