Резултати од барањето

 1. darjanmk

  НБА казнува 75.000$ ако не си геј.

  Рој Хиберт од Индијана Пејсерс е казнет со 75.000 долари поради оваа изјава на прес конференција после шестиот натпревар меѓу Мајами и Индијана од финалето во источната конференција. Притоа Хиберт рекол NO HOMO и со тоа се навреди пола Америка. Изразот или подобро речено сленгот NO HOMO...
 2. darjanmk

  Football Kingdom- фудбалска видео игра за која не сте знаеле

  За љубетилети на фудбалски игри им препорачувам да го прочитаат долу напишаното. Football Kingdom e фудбалска видео игра издадена во мај 2004 год од намко за пс2 само за јапанскиот пазар. Како што е познато во изминатите 15 години кога стануваше збор за фудбалска видео игра или играш фифа или...
 3. darjanmk

  Дедо син и внук – сите пијани расчистувале сметки по Драчево

  Членови на исто семејство од три генерации ноќеска околу 2 часот по полноќ со секири и стапови заминале да се расправаат со соседот. Откако едниот ја исекол раката од искршениот светларник во куќата која сакале да ја „посетат“ се повлекле. Семејство од Драчево сакалo да се пресмета со соседот...
 4. darjanmk

  Dirt3

  Igrava ima potencijal da bide najdobra rally,off road igra napravena do sega. Posle Dirt 1 i Dirt 2 koi ne mi privlekoa golemo vnimanie posto ne bea bas rally nego povise off road gameplay style. Sega vo Dirt 3 ima bas RALLY odnosno klasicni point to point rally races pokraj veke postoeckite...
 5. darjanmk

  50 CENT + MIKE TYSON = 50 TYSON

  Detevo lici na Mike tyson a saka da bide 50 cent.
 6. darjanmk

  На Симо му се скрши бичкијата, за тутунот и др.

  КОМЕДИИ!!!!:pos2:
 7. darjanmk

  Xbox360 гејмери

  Za site sto poseduvaat Xbox 360, igri sto gi igraat momentalno na 360, igri sto gi ocekuvaat vo idnina, problemi, prasanje i sve vo vrska so XBOX 360!!!
На врв Bottom