Резултати од барањето

 1. DEVIN

  A1 TV кабелска телевизија (Blizoo/Cabletel/Vip TV) - генерална дискусија (новости, прашања, проблеми)

  Не можеш при скенирање канали да ти бидат наместени по твоја желба, мораш отпосле преку самиот телевизор да си ги организираш...
 2. DEVIN

  Пазарете се тука!

  Околу 3000 до 4000ден макс...
 3. DEVIN

  Каде може да најдам? (Општи прашања)

  Важно е казанот да иноксен, а ретко која марка прави такви казани, за нашава вода само иноксен казан.
 4. DEVIN

  Бојлер

  Оние од парновод се со сув греач, и тоа делува примамливо и не знам колку е подобро... И поскапи се од тинг...
 5. DEVIN

  Бојлер за во Кујна

  Совет за бојлер за бања? Искуства, препораки за модел? Парновод vs Тинг vs некој друг производител?
 6. DEVIN

  Бојлер

  Совет за бојлер за бања? Искуства, препораки за модел? Парновод vs Тинг vs некој друг производител?
 7. DEVIN

  Најекономично греење (затоплување)

  #Неповрзано со греење Совет за бојлер за бања? Искуства, препораки за модел? Парновод vs Тинг vs некој друг производител?
 8. DEVIN

  Сакам да знам!

  Совет за бојлер за бања? Искуства, препораки за модел? Парновод vs Тинг vs некој друг производител?
 9. DEVIN

  Каде може да најдам? (Општи прашања)

  Совет за бојлер за бања? Искуства, препораки за модел? Парновод vs Тинг vs некој друг производител?
 10. DEVIN

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Каде да однесам нов браник на фарбање и монтажа?
 11. DEVIN

  Совети, прашања и oстанато во врска со автомобили

  Да ми препорачате каде да ја однесам колата за фарбање и монтирање браник и пропратни делови?
 12. DEVIN

  Гуми (пневматици)

  Матадор 1631967428 Матадор 1631967478 Матадор
 13. DEVIN

  Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

  Камерата на А52 секако е подобра од таа на А51, и за телефон до 300е би рекол дека има најдобра камера А52, веднаш после Mi11 Lite, Poco X3 Pro. Но во однос на подобрите класи на телефони од 400е па нагоре, не може да се споредува во никој случај.
 14. DEVIN

  Mi (Xiaomi) телефони и техничка поддршка !

  Зависи од потребите твои. Според мене имаш 3 најдобри избори до 320е, Poco X3 Pro vs Mi 11 Lite vs Samsung A52. Разгледај ги на gsmarena и youtube, и сам ќе си одлучиш.
 15. DEVIN

  Телефон vs. Телефон - Тема за споредби, искуства и препораки

  Продавам нов REDMI NOTE 9 (4/128) некористен, купен од А1 со 2 год. гаранција. Цена 11 000 ден. Контакт: 075 886 116
 16. DEVIN

  Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

  Продавам нов REDMI NOTE 9 (4/128) некористен, купен од А1 со 2 год. гаранција. Цена 11 000 ден. Контакт: 075 886 116
 17. DEVIN

  Мобилен телефон до 10-12 000 денари

  Продавам нов REDMI NOTE 9 (4/128) некористен, купен од А1 со 2 год. гаранција. Цена 11 000 ден. Контакт: 075 886 116
 18. DEVIN

  Mi (Xiaomi) телефони и техничка поддршка !

  Продавам нов REDMI NOTE 9 (4/128) некористен, купен од А1 со 2 год. гаранција. Цена 11 000 ден.
 19. DEVIN

  А1 Македонија (VIP)

  Не ги чекај да ти се јават, разгледај си ги сите опции за нов договор и ако ти се исплати, направи си нов договор. Напомена: Ако направиш договор преку интернет, преку нивниот Live Shop A1, имаш поголеми попусти и различни понуди, кои не ги нудат во салоните. Јас од неодамна направив пакет со...
 20. DEVIN

  Mi (Xiaomi) телефони и техничка поддршка !

  Јас ќе го земам Note 10 Pro за неколку дена од А1, и планирам да го продадам одма неотпакуван. (6/128) Сега засега имам еден другар заинтересиран, но ако не се договориме, ќе ти пишам. (Цена околу 17000/17500)
На врв Bottom