Активност

Тек на активност на сите регистирани членови на Кајгана форум.

 1. На ckembarbtt му/ѝ се допаѓа мислењето на AAbrat во темата Навивачки групи во Македонија!.

  [ATTACH] [ATTACH] Интересен викенд во Охрид. Дерби Рибари-Паткари после 6 години во Охрид. Еуфорија преголема пред дерби спој на млада...

  FB_IMG_1540144355692.jpg FB_IMG_1540144402040.jpg FB_IMG_1540142771456.jpg FB_IMG_1540156415694.jpg FB_IMG_1540164190507.jpg 22 октомври 2018 во 14:59
 2. На Корто Малтезе му/ѝ се допаѓа мислењето на Ne_sum_ja во темата Случувања во Македонија (Генерална дискусија).

  Зошто да не? Привремената спогодба веќе ја прекршија без санкции. Кој ќе ги присили да не бараат уште? Посебно после разидувањата со...

  22 октомври 2018 во 14:59
 3. xada започна нова тема.

  https://luntrimdiet.com/evolution-lean-keto/

  evolution lean keto collect demolish levels at the hunting for candidly respect-inspiring shakes straight of support into eon! wrapper...

  Форум: Љубов и секс

  22 октомври 2018 во 14:59
 4. Hurin одговори на темата Serie A 2018/2019.

  играчи како Давид Луиз или Бонучи мора да играат во тројка назад бидејќи се најголеми месечари и треба некој да ги покрива и штити. со...

  22 октомври 2018 во 14:56
 5. На Корто Малтезе му/ѝ се допаѓа мислењето на Klin во темата Случувања во Македонија (Генерална дискусија).

  Миленко Неделковски 6 hrs · Прославата за "победата" во Собранието во петокот била приредена во хотелот Мериот (сопственост на С....

  22 октомври 2018 во 14:56
 6. petar.. одговори на темата Случувања во Македонија (Генерална дискусија).

  100% ќе гласаат албанците, со милион услови за пазарење, еден од условите ќе биде и сестра ти да му ја напучиш на некој за да ти гласа.

  22 октомври 2018 во 14:55
 7. На whatto му/ѝ се допаѓа мислењето на Ne_sum_ja во темата Случувања во Македонија (Генерална дискусија).

  Ако ги запазат роковите за Нато може да се заврши работата. После изборите Неа Демократија ќе дојде на власт а Мицотакис сто пати најави...

  22 октомври 2018 во 14:54
 8. На whatto му/ѝ се допаѓа мислењето на jamajka во темата Случувања во Македонија (Генерална дискусија).

  ништо не може да не спречи... освен глупоста и сервилноста на нашите политичари.... се сложуваш ли дека ги поседуваат квалификациите?

  22 октомври 2018 во 14:54
 9. На whatto му/ѝ се допаѓа мислењето на ZooGraf во темата Случувања во Македонија (Генерална дискусија).

  Петок докажа дека ништо не зависи од народот , институции и политичарите. Едноставно има сценарио, режисер и сите ние воглавно статисти....

  22 октомври 2018 во 14:54
 10. На whatto му/ѝ се допаѓа мислењето на Klin во темата Случувања во Македонија (Генерална дискусија).

  Јас не бев на власт да ги чувам како опозициски бубреџиња во лој, сеа некој треба да се оддолжи, quid pro quo :icon_lol:

  22 октомври 2018 во 14:54
 11. На whatto му/ѝ се допаѓа мислењето на Ne_sum_ja во темата Случувања во Македонија (Генерална дискусија).

  Не бе не ќе лежат ќе видиш :LOL: П.с. А фактот дека грчкото МНР имало тајни фондови за подмачкување на новинари и политичари во...

  22 октомври 2018 во 14:53
 12. На whatto му/ѝ се допаѓа мислењето на Klin во темата Случувања во Македонија (Генерална дискусија).

  [IMG] LSDM-së nuk i pengon që Gruevski të jetë kryetar i Komisionit për pajtim Ајмо децо сликање :pos:

  22 октомври 2018 во 14:53
 13. На whatto му/ѝ се допаѓа мислењето на Dimitar171 во темата Случувања во Македонија (Генерална дискусија).

  Имаше fail-safe во целиот договор. 600 000 гласачи против немаше никогаш да се соберат, а со бојкот па пратениците сами си го изгласаа....

  22 октомври 2018 во 14:53
 14. На whatto му/ѝ се допаѓа мислењето на Ne_sum_ja во темата Случувања во Македонија (Генерална дискусија).

  Берзата често има помал дневен промет од Веро Тафталиџе. Смешно да збориме за Мак. Берза. Фактот е следен. Најнизок економски раст во...

  22 октомври 2018 во 14:53
 15. На whatto му/ѝ се допаѓа мислењето на Klin во темата Случувања во Македонија (Генерална дискусија).

  Да имаше отворени листи Крсто Мукоски и еден куп слични на него никогаш немаше да станат пратеници ;) Да имавме една изборна единица...

  22 октомври 2018 во 14:53
Вчитување...