Ѕвончица
Поени од реакции
19

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Ако немало неправда,човекот немаше да се знае за правда - За прекрасен ден драги пријатели.
    Имајте прекрасен ден драги пријатели со мисла - Еден ден ќе се смееш на оние ситници кои денес ти се важни.
    Ако не можеш да ги убедиш,збуни ги - За прекрасен ден и Викенд драги пријатели.
    Имајте прекрасен ден драги пријатели со мисла - Делата зборуваат повеќе од зборовите.
    Дали сме доволно искрени пред самите себе,пријателите,каде ни се губи искреноста - За прекрасен ден драги пријатели.
    Имајте прекрасен саботен ден драги пријатели со мисла - Ништо не е трајно во овој чуден свет,па дури ни нашите проблеми.
    Најдобро е кога ги гледаш другите како се среќни поради тебе! - За прекрасен ден драги пријатели.
    Имајте прекрасен ден драги пријатели со анкета на тема - Дали сме доволно културни помеѓу себе или не? - Ваше мислење/коментар.
    Насмеј се! Тоа ги прави луѓето да се запрашаат што мислиш - За прекрасен ден драги пријатели.
    Имајте прекрасен ден драги пријатели со една мисла - Без болка,како ќе знаеме за радост?
    Зошто секогаш е најлесно да повредуваме неччии туѓи чувства - Одговорете ми драги пријатели,воедно имајте прекрасна вечер.
    Зборовите кои ја осветлуваат душата се повредни од накит - За прекрасен ден драги пријатели.
    Кога ќе го изгубите детето во себе,сто го изгубиле најзначајниот дел! -Имајте прекрасна вечер драги пријатели.
    Добар ден драги пријатели пишете ми - Која ситница најмногу ве нервира - За прекрасен неделен ден.
    Ѕвончица
    Ѕвончица
    Blagodaram Red John,jas sum nov clen i ne znam nitu sum videla se na kakvi temi se ima objavuvano i razgovarano na forumov,pozdrav za prekrasna vecer,a i mislam deka sekoj covek ima pravo na sloboda na izrazuvanje na svojot profil da postauva prasanja,bez razlika dali se objaveni i diskutirani na forumov ili ne,zarem ne sum vo pravo - cekam tvoj odgovor.
    R
    Red John
    Ne si vo pravo.
    Ѕвончица
    Ѕвончица
    Тvoe pravo e,kako mislis,no znaj imam pravo i jas na svoe mislenje,tuka ja zavrsuvam diskusija okolu ovaa tema,ponatamu ne prodolzuvam?
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom