Коментари на објава на профил од Splendora

 1. Stefan-kobe
  Stefan-kobe
  Па не измислува никој правила, очигледни факти се тоа. Дискутабилно е дали е офсајд, значи не е очигледна работа или нешто слично. Џабе плачат Ливерпулци, сами си се криви за она што им се деси.
  5 февруари 2018
  На Splendora му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Splendora
  Splendora
  Брееее ама си им се фрлил на Ливерпулцине :)))
  Мене криво ми беше многу шо не тепаа, ептен ми се симпатични.
  За муабетов јас друго ти потенцирам, значи е дискутабилно дали е офсајд или не, и нормално дека кога се работи за милиметри дека не може судијата да види, особено без вар, и ништо страшно, грешка ко грешка, ама муабетите во темата од некои беа дека се работело за мал офсајд, а ја таква работа не познавам.
  5 февруари 2018
 3. Stefan-kobe
  Stefan-kobe
  Па не видов некој такво нешто да искоментира, демек мал офсајд е и не требало да се свири, остави го Пеја спинува цело време да му ебам тоа корењата на фаца што ги има. Инаку и јас ги сакам Ливерпул, за нив сум од англиско првенство и најдобар фудбал ми играат, ама џабе кога немаат менталитет и не знаат и водство од 4 гола разлика да сочуваат, нешто налик мојот тажен Интер. :)
  5 февруари 2018
  На Splendora му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Splendora
  Splendora
  Ме изнасмеа да сибеш :))))))))))

  За Интер ете немаш гајле, Лацио ја усра колово..
  5 февруари 2018
 5. Stefan-kobe
  Stefan-kobe
  Џабе е сето тоа за Интер, додека не видам 38мо коло и 3то или 4то место до името на Интер не им верувам. Премногу лузерски менталитет имаме наталожено, добиени утакмици губиме, екипи ко Спал не доминираат итн итн. Интер требало нервоза или дијазепам да се вика, најидеално име за тимот. :) Инаку Лацио денес убаво ја усра и ги искомпликуваа работите дополнително, пошо сеа мислам со Наполи играат на гости.
  5 февруари 2018
 6. Splendora
  Splendora
  Да, у сабота у Неапол. Многу фалеше Савиќ денес..
  А на Интер јас мислам дека друг им е проблемот, нешто се дешава у клубот, тие шпекулациите за кланови држат вода, некои работи шо немаат врска со фудбал. Мора тоа да се реши, пошто секоја година е истото, нема логика цело време да е ради тренер или играчи, нешто позадинско шо не го знаеме
  5 февруари 2018
  На Stefan-kobe му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Stefan-kobe
  Stefan-kobe
  Ќе видиме, сега имаат пак три меча против селски екипи, ако не усера тука и се стабилизираат ондак ќе играат ЛШ.
  6 февруари 2018
  На Splendora му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Splendora
  Splendora
  Дај боже, јас пре ги сакам Интер у ЛШ, отколку грдине од Рим :)
  6 февруари 2018
  На Stefan-kobe му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Stefan-kobe
  Stefan-kobe
  Наполи, Ѓубре, Интер и Лацио ќе бидат во ЛШ следната година. :D
  6 февруари 2018
  На Splendora му/ѝ се допаѓа ова.