Кајгана форум

Corvus
Corvus
Кај си бе, 100 години не сум те видела
  • Ми се допаѓа
Reactions: shutrak
shutrak
shutrak
,,,,malku se sto godini,,,))))),,,,, edna goooolema tatkovska gushka,,,
,,,,novo staro,,,so B_,, pred nekoj den se slushnavme,,,kajmene se po staro,,)))),,
,,,kaj vas kako,,,daj izraduvaj me,,,gush,,,)
Corvus
Corvus
Гушка назад!
Нема ништо ново бе па ти, дипломска почнав да спремам, привршувам со факултет, и тоа :D

Ти синовите ги ожени или да бараме невести? :D
  • Ми се допаѓа
Reactions: shutrak
shutrak
shutrak
,,,,ajde be pa i ti zabrzaj toa ne se zafrkavaj,,buuu))),,,
,,,,edna ima))))),,,za druga ima vreme,,,
,,, hahaha,,,segashno vreme nevesti na sekoj kjosh,,,)))),,
,,,,e neshto za genijalecot ima kontakt,,,ako si na link pozdrav golem od mene,,,ili e vo Belgrad,,,
Corvus
Corvus
Тука е, тука е во Скопје, ама и јас од лани го неам видено, ќе го поздравам сигурно кога ќе го видам... сега предновогодишно обавезно ќе се видиме, мора да го стегнам малку :D
  • Ми се допаѓа
Reactions: shutrak
shutrak
shutrak
-:),,, i da mu mavnesh eden lastik od mene,,,)))
Corvus
Corvus
Хаха, важи ^_^
На врв Bottom