Stefan-kobe
Поени од реакции
106.832

Профил пораки Теми и мислења За мене

  • Па машина е бе, не знам што е смешно :))) хахахха
    Stefan-kobe
    Stefan-kobe
    Абе ај хахахаха
    Многу ме насмеа објаснувањето негово, Фалкао го бараа Реал и не знам таму кој, Ди Мариа ПСЖ, Ерера е машина хахаахха Ко гром од ведро небо :D
    А бе у Паланка ги уплаќаш ливчињава ? Пошто ја кога бев таму пред месец дена поише знаев од тие што работат у кладилницата :D
    Ti pak predizvikaj go na karti, ama preku poraka. Ili na zid. Ne u temata. I ti sreken, I ja srekna. Ozbilno, sleden pat ke dobies kazneni za muabetenje u DK.
    Да се разбереме, смајли на кое што е прикажано кафе, не може да биде лошо смајли!!! :D Освен ако не намигнува, ама среќа не постои такво. :D
    • Ми се допаѓа
    Reactions: Деко reloaded!
    Crazy in Love
    Crazy in Love
    Леле ќутиии, во истиот момент ќе престанам да пијам кафе и тоа за цел живот. :D
    И во живо мразам намигнувања, ама на социјални мрежи таа омраза оди до екстреми. Да им се плукнам, се пасив-агресив луѓе, со намигнувања се расправаат.
    Stefan-kobe
    Stefan-kobe
    Среќен сум што не пијам турско. :D
    Иначе да, и у живо е тапа да ти намигнува некој, особено на вас девојчињата, којзнае како ви делува. :D
    Crazy in Love
    Crazy in Love
    Најчесто ко да му влегло нешто во око. :D
    -Piese?
    -Piev.
    -Dobro be ima li nekad da izlezes a da ne pies?
    -Nema mamo, nema :-D
    Ili u 2 noke se razbudila od spienje i poraka: nemoj da pies zestoko!
    Majki...
    Stefan-kobe
    Stefan-kobe
    1000 пати до сега ме има прашано, 1000 пати и имам кажано НЕ. :D
    Ич не сум ја излажал... :D

    А најјако ми е кога ќе ме праша: У кое диско беше? хахаха ко да знае како се викаат дискотеките кај нас.
    dzesika
    dzesika
    Hahahaha isto isto :-D
    U koe disko, u koj kafic, sto pievte, ne ti se pusti nekoj decko... Hahahah :-D
    Извини за кладбата, ама морав да го сменам аватарот заради случката.
    Stefan-kobe
    Stefan-kobe
    Не бе уживај па и ти, и така кладбата беше за заебанција, не е ништо посебно. Страшна работа се случи денес, страшна...
    У полуфиналето од Купот на Македонија Вардарки со Металург играат, што нзачи пак ќе биде таа со мегафонот, датите накнадно, ама да си планираш уште сега :pos:
    I
    Ilumious
    кои радости станаа на темана кога ја повредија Цвијиќ, ко да освоивме ЛШ :D
    Stefan-kobe
    Stefan-kobe
    Абе не ја глеав утакмицата, брат ми ми кажа со глава се акнале со таа од Ѓер. Вика на носилки ја изнесоа свињата :D Не дека посакувам некому да се повреди али оваа ептен иритира со начинот на игра, само тепа ко говедо некое.
    I
    Ilumious
    Андреа без панкреас ќе останеше вчера ради копитово, да не беше Андреа со асистенциите нејзини зимава на СП, морген шо ќе се најдеше таа у дрим тим на СП али ај. Ненормално е она, болен треба да си да правиш да пукне после онаков старт, па и клизачите кога ги активираа :pos: да судеа денешниве ќе си игравме финале сеа :) здравје, слезна сезона.
    M
    Фактички ти се поголема од шваба од мене со аватарот. Немора се да сфаќате лично. Металург ги сакам повеќе, Вардар не ги сакам, ама сепак не навивам за Фленсбург ниту за некоја германска екипа во ракомет, напротив се радував против ХСВ кога добија... Му објаснав и на јувенташот.
    Stefan-kobe
    Stefan-kobe
    Друже, јас навивам за Вардар ама ако пратиш по темиве за ракомет секогаш навивам и за Металург, едноставно не може а да не сакам наш тим да победи. Никогаш не сум рекол ништо лошо за Металург, напротив истото што го пишав прееска у општата тема за Вардар го пишав и за Металург. Инаку не се секирај те пратам по темиве за фудбал, а ако добро видов се избаци еднаш и во Евролига темата, кога Баерн го тепаше Реал. ;)
    M
    Mario Gómez
    Епа како навивач на Вардар, не треба да те мава националистички филинг. Еве fun facts за тебе. Вардар е македонска екипа, колку шо Фленсбург е германска екипа. Ако некој не навива за Вардар од МК, он не е предавник. Ако некој македонец навива за Фленсбург он не е шваба. Исполитизиран спорт како и се друго у државава.
    Stefan-kobe
    Stefan-kobe
    Океј е пер, дркај на Швабите и уживај си.
    лол аватаров :D :D :D
    Уелкам бек
    Stefan-kobe
    Stefan-kobe
    Данке. Честито пласман на Челзи во 1/2 финале, и тоа го славев да знаеш, и тоа среде Амстердам. Ипак, морам увек да го пошутвам гранде Жозе, во кој и да е клуб на светот. :D
    Чисто информативно, колку известувања имаше кога се уклучи? :D
    Stefan-kobe
    Stefan-kobe
    29, али ниедно од тој постот. :D
    Донев
    Донев
    Еј ништо. Изгледа кога го избришаа се отишло во неповрат.
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom