Кајгана форум

Нинович
Нинович
Ново све,не глеаш? хахах
Преродба во така појше чекори! хаха
В
Вори
Конечно си го тргнал тоа смајлито жолто :D Е сеа на прв поглед мислев дека си стаил аватар од Милан,ама видов дека за нешто друго се работи и само ти тоа го разбираш,наравно :S
Нинович
Нинович
хахах Абе како да ти кажам..Некако ново се осеќам..интересно ми е..Почнав да се ширам по форумов,ќе почнам и на други теми да коментирам,поактивен да бидам...само да ми се тргнат методологиииве и чудава од глава! :D
В
Вори
Браво браво,ја планирам да читам само,ти па обратно.Kade za nova ina43?hehehe
Нинович
Нинович
На Аца Лукас! хахаха Да пијам да лумпувам -.-
В
Вори
Вториов дел,црна хроника,првиов дел,не веруам :D Плус Аца беше,барај си друг певач.
На врв Bottom