Коментари на објава на профил од The_Red1

 1. Sledge Hammer
  Sledge Hammer
  2 Група, ајде ако најдеш прашања пиши ми, исто и јас ако најдам ќе ти пишам и ќе ти ги пратам.
  30 август 2011
 2. The_Red1
  The_Red1
  Нема проблем :) Јас ги имам тие од Зоки ама не се паѓаа ич :(
  30 август 2011
 3. Sledge Hammer
  Sledge Hammer
  Во Мај кога беше испитот зарем баш до толку не се паднаа прашањата од Зоки и Либро ? Јас тогаш не полагав, сега првпат полагам по овој предмет. Што отприлика тебе ти се паднаа во Мај прашања ? Имаше ли на пример повеќе понудени одговори слични едни со други и разлика е само во еден збор и да се заокружи точниот одговор, вакво нешто имаше ли ти на испитот ?
  30 август 2011
 4. The_Red1
  The_Red1
  imase mnogu trosmisleni odgovori.... bas za toa kako sto vikas, po eden zbor razlicen :) najmnogu imase za otstapuvanja...okolu 20-30 mi se padnaa :)
  30 август 2011
 5. Sledge Hammer
  Sledge Hammer
  А од практикумот по граѓанско за испит дали епотребно да се учи и ако треба што треба од практикумот за испит ?
  30 август 2011
 6. The_Red1
  The_Red1
  jas sum vo faza na citanje kaj nego :) do pola sum stignat...ima nekoi raboti interesni i lesno se pamtat ama nekoi se upm :@
  30 август 2011
 7. Sledge Hammer
  Sledge Hammer
  И сега цел ли практикум треба да се учи за испит ? И колку прашања од оние 70 на испитот имаше ти од практикумот ?
  Извини што премногу можеби прашувам, фала за одговорите.
  30 август 2011
 8. The_Red1
  The_Red1
  Ne znam tocno kolku imase......ama koga ke vidis deka pogolem del se povtoruvaat vo praktikumot, mozes i da ne go ucis :) Inace cel treba :D
  30 август 2011
 9. Sledge Hammer
  Sledge Hammer
  Фала многу
  30 август 2011
 10. The_Red1
  The_Red1
  Nisto :)
  30 август 2011
 11. Sledge Hammer
  Sledge Hammer
  Ништо изгледа колега со прашањава за Граѓанско, јас не најдов од никого, а дали има некој навистина прашања не знам, можеби е тоа само шпекулација.
  А за застапништво , застареност и преклузивност имаше ли во Мај доста многу прашања на испитот колега ?
  2 септември 2011
 12. The_Red1
  The_Red1
  Tesko se naogjaat prasanja po gragjansko....i jas prasuvav. Inace za zastarenost i prekluzivnost imase po nekoe prasanje...za dvete mozebi 3-4 mi se padnaa.
  2 септември 2011