Пепи
Поени од реакции
230

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • До вечер до 12 максимум ќе го објавите Цеск, нема кој да ви го украде, ко ние Ешли Јанг и Џонс на Ливерпул :D
    Гледахте ли ни во Америка 94 година ? Тогава мислам дека југославија не игра(не сум сигурен) ...и сум говорил со С'рби,Х'рвати и т.н. сите са навивали за нас...После ние навивахме за Х'рватија со Шукер,Бобан...
    Гледахте ли ни во Америка 94 година ? Тогава мислам дека југославија не игра(не сум сигурен) ...и сум говорил со С'рби,Х'рвати и т.н. сите са навивали за нас...После ние навивахме за Х'рватија со Шукер,Бобан...
    За Спартак Варна,ЦСКА :) Па и за Барса,Ајакс,Ман јунајтед...Ултрас бех на Спартак,но веке сум стар и сум нормален фен,седам мирно,но некој п'т като се напија пак правја глупости ...Миналата година ф'рлихме колелото на едно дете по страничниот судија ,он беше во шок :tv:
    Иначе секој Блгарин(фен) е гледал Барса со Бог Христо Стоичков ,мислам дека ти е јасно :)
    П.С. Геогри Хаджи и тој сигурно е на рожденниот ден ,со мамалига во р'це :pos2:
    Стоичков днеска има рожден ден,с Марадона и Ромарио пијат ракија в Барса :pos2:
    М
    Њаб уште ли ти кантер играш, кога ќе те преслушам ? :))
    гледам играш ПЕС па да те прашам нешто,кој пач треба да го симнам за да имам Чемпионшип лига ако сакаш прати ми линк
    моменталнио ја спуштам играта
    неможам да почнам... ме заебава нешто то Switch шо е... неможам да го изберам Master League 1... а ако мислиш општо дали играм тогаш... да! :D
    Не се глеа под името? Или сум го тргнал? нема везе, еве ти laze_hitman@ ho.....
    Големи играчи имаше тогава на Балканите,старата школа,м'же... Во Америка кога Бог Христо стана голмајстор ,игра цело п'рвенство на инжекции .
    Цела Испанија разбра шо е -"мајка ти да еба"...судиите проговориха Блгарски хахаха Изрод беше !
    Во едно негово интервју говореше,дека во началото са се тепали на тренировки со другите от Барса,за респект и т.н.
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom